Down Tow Up Flow Half Marathon

Next Race: 25/07/2021 + 4 others

Half Marathon Results


28/07/2019, 10:00
Position First Name Last Name Gender Club Time Action
1 Finn Nugent Male dulwich runners ac 01:17:00 --
2 Jon Regan Male Maidenhead AC 01:20:17 --
3 William Fradley Male 01:20:45 --
4 Branden Schaff Male 01:21:41 --
5 Adam Roberts Male bracknell forest runners 01:22:01 --
6 Mark Harris Male 01:22:30 --
8 David Ferguson Male Reading Roadrunners 01:23:34 --
9 Patrick Butler Male Burnham Joggers AC 01:23:52 --
10 Mike Carpenter Male Dacorum and Tring Road Runners 01:24:29 Claimed
11 Michael Johnstone Male 01:26:52 --
12 Alex Harris Male 01:27:24 --
13 Douglas Hobson Male St. Alban striders 01:27:39 --
14 N STRYDOM Male Lonely Goat RC 01:27:42 --
15 David Finlay Male 01:27:58 --
16 Ben Hull Male Burnham Joggers 01:28:09 --
17 Tom Neill Male St Albans Striders 01:28:14 --
18 Nic Doherty Male 01:28:16 --
19 Ania Gabb Female 01:28:30 --
20 Paul Boyd-Leslie Male Southampton Athletics Club 01:28:31 --
21 Richard Christopher Male 01:28:54 --
22 Jacob Sayers Male Fulham Running Club 01:29:07 --
23 Oliver Bray Male 01:29:10 --
24 Elizabeth Pugh Female Fulham Running Club 01:29:24 --
25 Neil Salmons Male 01:29:51 --
26 Alex Fuge Male 01:29:58 --
27 Brett Siddons Male 01:31:03 --
28 Oliver Morgan Male 01:31:06 --
29 Tamsin Neale Female Burnham Joggers 01:31:30 --
30 Leslie Bailey Male Fulham Running Club 01:31:55 --
31 Toby Bayes Male Datchet Dashers 01:31:56 --
32 Nick Hopper Male 01:32:20 --
33 Benjamin Doherty Male 01:32:30 Claimed
34 Kevin Barrett Male 01:32:44 --
35 Ian Lawson Male Chiltern Harriers AC 01:32:58 --
36 Pandav Mahato Male Handy Cross Runners 01:33:23 --
37 Fergal Donnelly Male Reading Roadrunners 01:33:32 --
38 Daniel Fisher Male Didcot Runner 01:33:38 --
39 David Cartwright Male 01:33:40 --
40 Rob Turnock Male 01:33:50 --
41 Matt Madill Male Denmead Striders 01:33:56 Claimed
42 Max Nutman Male 01:34:00 --
44 Anthony Jacobson Male 01:34:25 --
45 David Barnes Male Burnham Joggers AC 01:34:59 --
46 Imran Zaman Male 01:35:09 --
47 Daniel Kaczmar Male 01:35:22 --
48 Lee Johnson Male bracknell forest runners 01:35:26 --
49 Adam Smith Male 01:35:27 --
50 Colin Munro Male London Frontrunners 01:35:30 --
51 Alex Langford Male Headington RR 01:35:31 --
52 Andrea Buchanan Female Thames Hare and Hounds 01:35:48 --
53 Matthew Stevens Male 01:35:51 --
54 Alexander Zimmermann Male 01:35:55 --
55 Charlotte Bunch Female 01:35:56 --
56 Simon Webber Male 01:36:05 --
57 Steve Evins Male 01:36:20 --
57 Arthur Conmy Male 01:36:20 --
61 Claire Pusey Female Burnham Joggers 01:37:08 --
62 Richard Davies Male 01:37:14 --
63 Julian Moore Male Abingdon AC 01:37:15 --
64 David Caswell Male Reading Roadrunners 01:37:27 --
65 Mark Lewy Male Abingdon AC 01:37:46 --
67 John Smith Male Datchet Dashers 01:37:50 --
68 Daniel Hatton Male Vegetarian Cycling and Athletic Club 01:37:52 --
69 Justin Davey Male headington road runners 01:37:58 --
70 Jen Lawson Female 01:38:07 --
71 Dan Rowlands Male 01:38:17 --
72 Peter Bowles Male serpentine running club 01:38:19 --
73 Laura Wright Female 01:38:27 --
74 Tom Clarke Male Abingdon AC 01:38:36 --
75 Carina Charles Female 01:38:41 --
76 Nick Biggane Male 01:38:43 --
77 Matthew Randall Male bedale and aiskew runners 01:38:50 --
78 Elizabeth Smith Female 01:39:02 --
79 Vincent Jenkin Male 01:39:06 --
79 Peter Lancaster Male 01:39:06 --
82 Simon French 01:39:15 --
83 Tom Saunders Male 01:39:18 --
84 William Ellison Male 01:39:21 --
85 Adam Kelly Male 01:39:24 --
86 Morag McDowall Female Hart road runners 01:39:38 --
88 Richard Huse Male serpentine running club 01:40:03 --
89 Jake Hayes Male 01:40:04 --
90 Jimmy Bowerman Male 01:40:05 --
91 Wayne Fortuna Male 01:40:07 --
92 Stuart Mayes Male Sandhurst Joggers 01:40:18 --
93 Daniel Twort Male 01:40:27 --
94 Joe Hayes Male 01:40:30 --
95 Daniel Coleman Male Reading Roadrunners 01:40:31 --
97 Guy Anderson Male 01:40:45 --
98 Anthony Hornby Male Maidenhead AC 01:40:56 --
99 Jack Dwyer Male 01:41:00 --
100 Robert Worthington Male Felixstowe RRC 01:41:03 --
101 Edward Crowe Male Finch Coasters 01:41:13 --
102 Nigel Petersen Male 01:41:19 --
103 Kozo Matsuzawa Male 01:41:35 --
104 Loza Macmillan Male 01:41:53 --
105 Russell Thompson Male Russell Thompson 01:41:57 --
106 Richard Savage Female 01:42:01 --
108 Paul Derriman Female Team Tortoise 01:42:12 --
109 Jason Dorta Male 01:42:18 --
110 Tim Little Male 01:42:20 --
111 Sally McDougall Female 01:42:25 --
112 Martin Jackson Female GoodGym 01:42:26 --
113 David Pallas Male 01:42:45 --
114 Katie Brittles Female 01:43:05 --
115 Lisa Keogan Female Watford Joggers 01:43:06 --
115 Claire Philpott Female 01:43:06 --
117 Tim Lesnik Male 01:43:07 --
118 Dave Watkins Male 01:43:16 --
119 Emma Hunter Female 01:43:19 --
120 Roland Burton Male Roland Burton 01:43:30 --
121 Sarah Hayward Female Hazlemere runners 01:43:34 --
122 Nigel Morgan Male 01:43:39 --
123 Nadine Hunter Female 01:43:56 --
124 Angus Brown Male 01:44:09 --
125 Tim Reading Male 01:44:20 --
128 Greg Strutton Male Blackwater Valley Runners 01:44:24 --
129 Josie Lewis Female 01:44:25 --
130 Katie Phillpotts Female 01:44:27 --
131 Robert Smith Male 01:44:31 --
132 Ali How Female Vocalink Mastercard Running Club 01:45:26 --
133 Samantha Saunders Female 01:45:29 --
133 Jack O'Reilly Male 01:45:29 --
133 Josslyn Beevers Female 01:45:29 --
136 Nikki Phillips Female MRTT 01:45:39 --
137 Guy Middleton Male Berkshire Tri Squad 01:45:47 --
139 Andrew Scott Male 01:46:00 --
140 Rachael Holford Female Didcot Runners 01:46:01 --
141 Natalie Lightman Female Watford Joggers 01:46:08 --
142 David Wayne Male 01:46:09 --
143 Ryan Robinson Male 01:46:12 --
144 Amanda Sibley Female 01:46:36 --
144 Samuel Jones Male 01:46:36 --
146 Dean Allaway Female Reading Roadrunners 01:46:46 --
148 Matthew Farnum-Schneider Male Serpentine 01:46:56 --
149 David Anderson Male 01:47:11 --
152 Elena Jones Female Bracknell AC 01:47:17 --
153 ANDREW ARMSTRONG Male 01:47:20 --
153 Gareth Barker Male bracknell forest runners 01:47:20 --
155 Andrew Holbrook Male 01:47:25 --
156 Daniel Brough Male 01:47:26 --
157 Stephen Elkan Male 01:47:38 --
158 Rebecca Evins Female Eynsham Road Runners 01:47:39 Claimed
159 David Morgan Male Abingdon AC 01:47:46 --
160 Gabriel Glencross Male Fulham Running Club 01:47:47 --
161 Nic Hamilton Male Abingdon AC 01:48:00 --
162 Louise Faherty Female Highgate Harriers 01:48:06 --
163 Caroline Jackson Female Reading Roadrunners 01:48:09 --
164 James Lea Male 01:48:12 --
164 Karsten Madsen Male 01:48:12 --
166 Todd Stewart Male 01:48:13 --
168 Stephen Harman Male bracknell forest runners 01:48:23 --
168 AMANDA LARRINGTON Female 01:48:23 --
170 Steve Griffiths Male 01:48:25 --
171 Peter Portnoi Male 01:48:43 --
172 David Haynes Male 01:48:54 --
173 Babatunde Dawodu Male 01:48:58 --
174 Amanda Giles Female Marlborough Running Club 01:49:08 Claimed
175 Simon Dinsdale Male Datchet Dashers 01:49:17 --
177 Scott Bedding Male 01:49:18 --
178 Ronnie Pullen Male 01:49:19 --
180 Sophie Bowerman Female 01:49:20 --
181 Nicholas Doran Male fleet & crookham ac 01:49:22 --
182 Mark Shayler Male Abingdon AC 01:49:25 --
183 Will Eeles Male 01:49:32 --
184 Tracey Hayes Female 01:49:34 --
185 Steffan Rees Male 01:49:37 Claimed
187 Dave Bryan Male 01:49:44 --
188 Barbara Budin Female 01:49:58 --
189 Tim Foxall Male Abingdon AC 01:49:59 --
189 Mark Digby Male Burnham Joggers 01:49:59 --
191 Guy Nesbitt Male 01:50:03 --
192 Matthew East Male 01:50:13 --
193 Lisa Compton Female Lingfield Runnng club 01:50:15 --
194 Colm Unger Male 01:50:23 --
195 Michael Wilson Male 01:50:27 --
196 Tony Bradford Male 01:50:33 --
197 Matthew Tallents Male 01:50:37 --
198 Chris Blight Male 01:50:38 --
200 Derek Holm Male 01:50:56 --
201 Neal Lowe Male nuneaton Triathlon Club 01:50:58 --
202 Khalil Ghabaee Male Poole Runners 01:51:00 --
203 Jonathan Nash Male Abingdon AC 01:51:01 Claimed
204 Ernie Stoddart Male London Frontrunners 01:51:13 --
205 Jonathan Lee Male 01:51:24 --
206 Rob Fitton Male 01:51:35 --
207 Joe Froome Male 01:51:39 --
208 Phil Bickley Male 01:51:44 --
209 Luke Richardson Male 01:51:46 Claimed
210 Gavin Sourgen Male 01:51:54 --
211 Andrew Mulford Male 01:52:03 --
212 Becks Compton Female Abingdon AC 01:52:04 --
217 Don Comerford Male 01:52:42 --
218 Ian Clarke Male 01:53:03 --
219 Robert Cornwell Male 01:53:22 --
220 Mark Sandberg Male 01:53:23 Claimed
221 Neil Greeff Male 01:53:25 --
222 Gordon Bourne Male 01:53:29 --
223 Paul Monaghan Male Reading Roadrunners 01:53:33 --
224 Sammy Wilson Male 01:53:39 --
225 Matt Garner Male Abel Township Survivors 01:53:47 --
226 Charles Allen Male Allen 01:53:49 --
227 Mark Barker Male Thame Runners 01:53:56 --
228 Robert Brown Male 01:53:57 --
229 Luke Trueman Male Finch Coasters 01:54:03 --
230 Jessica Newson Female 01:54:21 --
231 Alex France-Hume Male 01:54:26 --
232 Ross Crook Male 01:54:29 --
234 Peter Murphy Male 01:54:47 --
235 Kenton Walker Non binary Woking AC 01:54:53 --
236 Mark Ransom Male Sittingbourne Striders 01:55:03 Claimed
238 David Strudwick Male 01:55:19 --
239 Martin Coaley Male 01:55:29 Claimed
241 Helen Bolt Female Datchet Dashers 01:55:31 --
242 Matt Mcneaney Male 01:55:47 --
243 Claire Saunders Female 01:56:01 --
244 Martin Evans Male Elmbridge Road Runners 01:56:02 --
245 Faye Tate Female 01:56:11 --
246 Bella Shah Female Datchet Dashers 01:56:15 --
249 Rachel Coleman Female 01:56:27 --
250 Alan Clasby Male Poole Runners 01:56:28 --
251 Vida Spiller Female 01:56:36 --
252 Carra Carter Female Run4all 01:56:38 --
253 Oonagh Thompson Female Marlow Striders 01:56:41 --
253 Jack Hollingworth Male 01:56:41 --
255 Phil Stubbington Male UKRunChat Running Club 01:56:42 Claimed
256 Peter Darkins Male 01:56:48 --
257 Josh Pert Male 01:56:51 --
258 Steven Molloy Male 01:56:52 --
258 Jessica Hosking Female 01:56:52 Claimed
258 Neil Williams Male 01:56:52 --
261 Frank Munns Male 01:56:53 --
262 Stephen Hartigan Male Datchet Dashers 01:56:57 --
264 Kevin Keogh Male 01:57:02 --
265 Eileen Kelly Female 01:57:10 --
266 Neshan Ilangaratne Male 01:57:24 --
266 Peter Hughes Male Cumnor Kites 01:57:24 --
269 Debbie Forrest Female Reading Athletic Club 01:57:27 --
270 Raffaella Mercuri Female 01:57:29 --
271 Brian Fulton Male 01:57:30 --
272 Dean Lennon Male 01:57:35 --
274 Andrea Noble Female 01:58:09 --
275 Christopher Lewin Male 01:58:11 --
276 Gary Dwyer Male 01:58:18 --
277 Juli Wood Female Running Sisters 01:58:24 --
278 Phil Parker Male 01:58:27 --
279 Shaun Bayliss Male 01:58:30 --
280 Bob Fuller Male 01:58:32 --
281 Anthony Vines Male 01:58:34 --
282 Lara Bavinton Female 01:58:35 --
283 Ella Bavinton Female 01:58:36 --
284 Peter Kulpa Male 01:58:38 --
285 Corinne Cruickshank Female Corinne Cruickshank 01:58:42 --
286 Katherine Hardwick Female 01:58:43 Claimed
289 Percy Jeans Male Crediton Running Network 01:58:50 --
290 Darren Topp Male 01:58:54 --
291 Angus Henderson Male 01:59:15 --
292 Jodie Crone Female 01:59:24 --
292 Mark Crone Male 01:59:24 --
294 Alex Bennell Female Reading Roadrunners 01:59:27 --
295 David Pollard Male 01:59:28 --
296 Joanne Whitfield Female 01:59:42 --
297 Kieran Martin Male 01:59:43 --
298 Penny Jarvis Female 01:59:44 --
299 Nick Hill Male 02:00:03 --
300 Matt Gamble Male 02:00:05 --
301 Amanda Mitchell Female 02:00:09 --
301 Lauren Addis Female 02:00:09 --
306 Alison Jones Female Sandhurst Joggers 02:00:36 --
307 Juliet Newson Female 02:00:46 --
309 Christopher Benjamin Male ALMOST ATHELETES 02:01:17 --
310 Andrew Davy Female 02:01:33 --
311 Laura Summerbell Female Redway Runners 02:01:35 --
312 Petra Weber Female 02:01:44 --
313 Claire Primett Female Burnham Joggers AC 02:01:50 --
314 Andy Bates Male Burnham Joggers 02:01:52 --
315 Tim Sonnex Male 02:01:55 --
316 Sheena Fowler Female 02:01:59 --
317 Emma Watson Female 02:02:11 --
318 Kathy Leach Female 02:02:30 --
319 Jenni Jones Female bracknell forest runners 02:02:32 --
320 Faye Taylor Female 02:02:40 --
321 Leanne Burns Female 02:02:43 Claimed
322 Donal Hynes Male 02:02:48 --
323 Gemma Pitts Female 02:02:53 --
324 Alex Tarrant-Anderson Male 02:02:57 --
325 Tyrone Lewis Male 02:03:06 --
327 Anne Connell Female Fitstuff 02:03:13 --
328 Jeff Prestridge Male 02:03:15 --
329 Keith Shurville Male Lonely Goats Running Club 02:03:25 --
330 Angela Gibson-robinson Female 02:03:29 Claimed
331 Victoria Gibson-robinson Female Tetbury Dolphins 02:03:30 Claimed
332 Russell Beaven Male Chineham Park RC 02:04:02 --
333 Tatty Watson-Smyth Female 02:04:04 --
334 Daryll Carter Male 02:04:07 --
335 Richard Bailey Male 02:04:08 --
336 Christine Lancaster Female 02:04:09 --
337 Stephanie Kelly Female 02:04:10 --
338 Lisa Gilholm Female Abingdon AC 02:04:12 --
339 Sophie Butler-Smith Female 02:04:17 --
340 Lucy Ridding Female 02:04:21 --
340 George Joseph Male 02:04:21 --
340 Marina Roblett Female 02:04:21 --
344 Alexander McClements Male 02:04:24 --
345 Stuart Garrett Male 02:04:31 --
346 Ian Mitchell Male 02:04:37 --
347 Karen Richardson Female 02:04:40 --
348 Sandra Haine Female 02:04:46 --
349 Sasha Yakobchuk Male Hilly Fields Park 02:04:48 --
350 ALISON KINNAIRD Female 02:04:51 --
351 Sally Bamford Female Ranelagh Harriers 02:04:54 --
352 Elaine McCrudden Female Farnborough Flyers 02:04:59 --
355 Mandy Llewellyn Female 02:05:35 --
355 Louise Bennett Female Burnham Joggers 02:05:35 Claimed
357 Daniel Strange Male 02:05:39 --
358 Asim Munir Male 02:05:45 --
359 Iain Clack Male 02:05:46 --
360 Alan Ince Male Fitstuff 02:06:00 --
361 David Jeffcoat Male 02:06:08 --
362 Stephanie Beaumont Female Redditch S.T.A.R.S 02:06:12 --
363 Bethany Berenyi Female Poole Runners 02:06:47 --
363 Tony Clish Male Burnham Joggers 02:06:47 --
365 Paul Viney Male 02:06:51 --
366 Nicki Ream Female 02:06:52 --
367 Peter Greenfield Male 02:07:01 --
368 Paula Maguire Female Ranelagh Harriers 02:07:13 --
369 Veronica Benson Female 02:07:24 --
370 Gayatri Prakash Female 02:07:25 --
371 Lucy Pugh Female 02:07:39 --
372 Shane Hughes Male 02:07:41 --
372 Ben Sawyer Male 02:07:41 --
374 Lynne Plumridge Female Hazelmere Runners 02:07:55 --
375 Louisa Enriquez Female Sandhurst Joggers 02:08:00 --
376 Emma Dougall Female Headington RR 02:08:04 --
377 Katie Hamer Female Parc Bryn Bach Running Club 02:08:17 --
378 Toby Saunders Male 02:08:18 --
379 Angela Milliken Female Abingdon AC 02:08:32 --
380 Prodromos Sarigianis Male 02:08:35 --
381 Graeme Beckett Male 02:08:53 --
381 Sarah Swift Female 02:08:53 --
383 Andy Sorton Male 02:08:54 --
384 Jonathan Pegg Male 02:08:57 --
384 STEVEN SHILLINGFORD Male 02:08:57 --
386 Steph Clare Female bracknell forest runners 02:09:11 --
386 Louise Brown Female bracknell forest runners 02:09:11 --
388 Anette Haber Female 02:09:15 --
390 Lucy Hamilton Female Abingdon AC 02:09:23 --
391 Nicky Brock Female Abingdon AC 02:09:34 --
393 Ben Moynihan Male 02:09:41 --
394 Jackie Denny Female 02:09:45 --
395 Amanda Graham Female Istead & Ifield harriers 02:09:50 Claimed
396 Corinne Rees Female Reading Roadrunners 02:09:53 --
397 Pierre Spain Male 02:09:59 --
398 Brendan Kenny Male Windle Valley Runners 02:10:01 --
399 Becky Whitworth Female Marlow Striders 02:10:08 --
401 Joanne Fellows Female Abingdon AC 02:10:12 --
402 Kimberley Lapington Female 02:10:13 --
403 Geoff Dickens Male 02:10:15 --
404 Jonathan Cornell Male 02:10:17 --
405 WENDY Jones Female On The Run Aylesbury 02:10:18 --
405 Marc Bennett Male Burnham Joggers 02:10:18 --
408 Michelle Collins Female Guildford and Godalming AC 02:10:20 --
409 Julie Price Female Didcot Runners 02:10:30 --
410 Imogen Coggins Female 02:10:44 --
412 LEONA FLAHERTY Female Gade Valley Harriers 02:10:46 --
413 Emma Fairhurst Female 02:10:52 --
413 Louise Templeton Female 02:10:52 --
415 Joanna Hadfield Female 02:10:54 --
417 Samantha Alexander Female 02:11:10 --
418 Zahra Jarche Female Zahra Jarche 02:11:16 --
419 Louise Welsford Female Burnham Joggers 02:11:21 --
420 Kim Bates Female Burnham Joggers 02:11:22 --
421 Nicky Harris Female Bracknell forest Runners and 02:11:42 --
422 Frank Barwise Male 02:11:43 --
423 Clare Martin Female 02:11:49 --
424 David Griffiths Male 02:11:52 --
425 Vlatka Lake Female bracknell forest runners 02:11:55 --
427 Joanne Thornton Female 02:12:20 --
428 Joanna Branchett Female Sittingbourne Striders 02:12:21 --
430 LISA SMITH Female 02:12:22 --
431 Rachel Kennedy Female 02:12:30 --
432 Jonathan Piercey Male 02:12:49 --
433 Richard Hardy Male 02:12:54 --
434 Fay Oram Female Istead & Ifield harriers 02:12:56 --
435 Chris Smith Male 02:12:57 --
436 Charlene Giri Female 02:13:00 --
437 Simon Knowles Male Jessica Hosking 02:13:02 --
438 Martin Baker Male 02:13:07 --
439 Gina Vasco Female 02:13:19 --
440 Kate Parker Female Sandhurst Joggers 02:13:21 --
441 Sarah Evans Female Wargrave Runners 02:13:23 --
442 Kate Atkinson Female 02:13:25 --
442 Emma Franks Female Running sisters Maidenhead 02:13:25 --
444 Kelly Vipan Female 02:13:30 --
445 Rachel Stevens Female 02:13:40 --
446 Andrea Gordon Female 02:13:54 --
447 Samantha Wolfenden Female 02:14:07 --
448 Sally Bryant Female Crediton Running Network 02:14:14 Claimed
449 Polly Webb Female 02:14:19 --
450 Lara Winter Female Sandhurst Joggers 02:14:20 --
451 Gary Cooper Male 02:14:23 --
453 Stuart Wicks Male Your Pace or Mine 02:14:41 --
453 Katrina O'heney Female 02:14:41 --
455 Rebecca Brough Female 02:14:51 --
456 Gemma Carpenter Female Dacorum and Tring Road Runners 02:14:55 --
457 Vicki Clark Female 02:14:56 --
458 Maria Nally Female 02:15:40 --
459 Kayleigh Farmer Female 02:15:56 --
459 Kristofor Fry Male 02:15:56 --
461 Louisa Mead Female U.K. Runchat running group 02:16:07 --
462 Kathryn Jones Female 02:16:20 --
463 Nigel READ Male 02:16:22 --
463 David Reading Male 02:16:22 --
465 Catherine Read Female 02:16:24 Claimed
466 Sarah-Jane Stephens Female 02:16:39 --
467 Kairi Pullerits Female 02:16:42 --
468 Mo Mabruk Male 02:16:45 --
468 Manoj Gihwala Male 02:16:45 --
471 Xintian Yu Female 02:16:51 --
472 Rebecca Shraga Female Redway Runners 02:16:54 --
473 Siddharth Tuli Male 02:17:02 --
474 Atul Tuli Male 02:17:03 --
475 Bev Snee Female Michael Snee 02:17:12 --
478 Debbie Bye Female Sherfield Park Runners 02:17:16 --
479 Kath Poole Female 02:17:19 --
480 Jaclyn McGlasson Female 02:17:30 --
481 Simon Judd Male Hart road runners 02:17:37 --
482 Pat McSweeney Male 02:17:42 --
484 Caroline Hargreaves Female 02:18:01 --
485 Matthew Cumberlidge Male Woodstock Harriers 02:18:25 --
487 Phil Kelvin Female Serpentine Rc 02:18:27 --
488 Maria Waite Female Purple Patch Runners 02:18:29 --
489 Frances Peel Female Frances Peel 02:18:43 --
491 Amil Nathwani Male 02:18:52 --
492 Anna Straath-Millerick Female 02:19:05 --
493 Sarah Hopkins Female 02:19:09 --
495 Tonya Mayes Female Windle Valley Runners 02:19:23 Claimed
496 Mark Harvey Male Didcot Runners 02:19:25 --
497 Samantha Blacker Female Abingdon AC 02:19:55 --
498 Maya Oppenheim Female 02:20:10 --
499 Danielle Klepping Female 02:20:17 --
500 Chris NEASHAM Male 02:20:33 --
501 Jodie Isherwood Female Fareham Crusaders Running Club 02:20:43 --
502 Jane Costello Female hedge end running club 02:20:57 --
504 Simon Kennedy Male 02:21:09 --
505 Lizzie Cooke Female 02:21:13 --
506 Alison Wallinger Female 02:21:16 --
508 Tanya Devey Female 02:21:17 --
509 Carien Walters Female 02:21:21 --
510 Jack Milnes Male 02:21:33 --
511 Suvash Maharjan Male 02:22:01 --
512 Julia Weatherill Female Wootton Road Runners 02:22:07 Claimed
513 Ivonne Khambatta Female bracknell forest runners 02:22:11 --
514 Antonia Braun Female 02:22:26 --
515 Miranda Bradshaw Female 02:22:32 --
516 Jocelyne Tack Female 02:22:38 --
517 Kevin Tack Male 02:22:39 --
519 Steve Summers Male 02:23:42 --
519 Lara Goddard Female 02:23:42 --
521 Jane Cooper Female 02:23:44 --
522 Lisa Plummer Female 02:23:59 --
523 Anneke Wessels Female 02:24:01 --
524 Nick Howard Male Datchet Dashers 02:24:12 --
525 Joanne Hobbs Female bracknell forest runners 02:24:49 --
526 Michael Hobbs Male bracknell forest runners 02:24:50 --
527 Ella Khan Female 02:24:57 --
528 Niki Parker Female Burnham Joggers 02:25:18 --
529 Laura McGregor Female 02:25:24 --
530 Steve Williams Male Lonely Goat 02:25:30 --
531 Hannah McPhee Female Reading Roadrunners 02:26:04 --
533 Derek Wilkins Male 02:26:25 --
534 Helen Nash Female Abingdon AC 02:26:55 --
535 Brenda Topliss Female Romsey Road Runners 02:27:06 --
537 Ian Bradley Male 02:27:39 --
538 Hilary Gauna Female Burnham Joggers 02:27:49 --
540 Jennifer Geddes Female 02:28:29 --
542 Charlotte Willoughby Female 02:28:49 --
543 Dyce Willoughby Male 02:28:50 Claimed
544 Simon Schofield Male 02:29:20 --
545 Paul Neale Male 02:29:27 --
546 Clare Bamforth Female 02:29:29 --
547 Cindy Creasy Female 02:29:30 Claimed
548 Lindsey Mepstead Female 02:29:46 --
549 Maria Hamilton Female Abingdon AC 02:29:48 --
550 John Styles Male Abingdon AC 02:29:49 --
551 Arun Joshi Male 02:29:59 Claimed
552 Mandeep Dhillon Male 02:30:00 --
553 Shiobhan Richards Female 02:31:02 --
554 Jonathan Bushell Male 02:31:16 --
555 Tanya Bushell Female Women on the Run 02:31:17 --
556 Matthew Darby Male 02:32:13 --
557 Muhammed Islam Male Gade Valley Harriers 02:32:29 --
558 Carl Graham Male Watford Joggers 02:32:32 --
558 Gina Graham Female 02:32:32 --
560 LAURA NUTMAN Female 02:33:12 --
561 Riva Williams Female 02:33:26 --
562 Firuze Taghavi Female Poole Runners 02:33:28 --
563 Cheryl Croft Female 02:33:29 --
564 Jo Jones Female 02:33:30 --
564 Tracy Evans Female bracknell forest runners 02:33:30 --
566 Barbara Bradley Female 02:33:31 Claimed
567 Nuno Vasco Male 02:33:53 --
568 Marc Phillips Male 02:34:20 Claimed
569 Stuart Edmonds Male Chineham Park RC 02:35:03 --
570 Sukhvinder Raju Female 02:35:15 --
572 Rebecca Taylor Female 02:35:22 --
574 Cherie Chanson Female 02:36:27 --
576 Jennifer Hickman Female 02:37:19 --
577 Helen Coulthard Female bracknell forest runners 02:37:39 --
578 Lorraine Warman Female Handy Cross Runners 02:38:09 --
579 Joanne Coney-Lax Female 02:38:10 --
580 Georgina Carter Female 02:38:16 --
582 Julian Borrill Male Datchet Dashers 02:38:19 --
583 Richard Lee Male hedge end running club 02:38:42 Claimed
583 Nigel Lee Male 02:38:42 --
585 Niki Felton Female bracknell forest runners 02:38:45 --
586 Jo Jackson Female 02:40:06 --
587 Ginny Johnson Female 02:40:22 --
588 Janni Danielsen Female 02:40:52 --
589 Sandar Wade Female Abingdon AC 02:40:53 --
590 Fiona Topp Female Abingdon AC 02:40:55 --
591 Juliette Richardson Female 02:41:43 --
592 Emma Moore Female Abingdon AC 02:42:16 --
593 Chris Roberts Female Watford Joggers 02:42:30 --
594 Emily Williams Female 02:42:57 --
595 Lucy Camaj Female 02:43:03 --
596 Tim Davies Male 02:43:12 --
597 Helen Colclough Female bracknell forest runners 02:43:36 --
598 Iain Dickson Male Heyford Aardvarks 02:43:53 --
599 Miemie Liebenberg Female 02:44:15 --
599 Zelda Taylor Female 02:44:15 --
601 Gaynor Murray Female bracknell forest runners 02:46:06 --
602 Becky Davis Female Guildford H3 02:47:43 --
602 Jose Revez Male Dreamflight 02:47:43 --
604 Christine Bridger Female brackley and district running club 02:47:44 --
606 Rachel Salmons Female 02:50:29 Claimed
607 Hilary Savage Female 02:50:32 --
608 Joanne Stubbings Female bracknell forest runners 02:54:54 --
609 Stracey Brookman Female bracknell forest runners 02:55:03 Claimed
610 NIGEL EVANS Male Hucclecote Harriers 02:55:22 --
612 Lynda Champney Female orpington road runners 02:58:54 --
613 Sharon Harman Female bracknell forest runners 03:00:30 --
614 Ashleigh Newbury Female bracknell forest runners 03:00:55 --
615 Claire Ford Female bracknell forest runners 03:02:02 --
617 Sam Coombs Female bracknell forest runners 03:08:25 --
618 Helen Manchester Female bracknell forest runners 03:08:26 --
620 Janice Protopapas Female 03:14:19 --
621 Susan Fang Female RunThrough 03:15:15 --
622 Amelia Huby-Green Female 03:17:06 --
623 Sarah McGenity Female 03:17:07 --