Maidenhead Half Marathon

Half Marathon Results


01/09/2019, 09:30
Position First Name Last Name Gender Club Time Action
1 Rob Corney Male Reading Road Runners 01:08:30 --
2 Neil Kevern Male bracknell forest runners 01:08:55 --
3 Paul Piper Male West4Harriers 01:09:47 --
4 Ross Braden Male Blackheath and Bromley Harriers 01:10:30 --
5 Scott Harrington Male Otley ac 01:11:01 --
6 Tom Fairbrother Male Ranelagh Harriers 01:11:09 --
7 Chris Mason Male west 4 harriers 01:11:29 --
8 Stuart Farmer Male Fulham Running Club 01:11:41 --
9 Jonathan Walton Male Leeds City AC 01:11:46 --
10 Ryan Prout Male Brentwood Running Club 01:12:03 --
11 Luc Jolly Male Reading AC 01:12:06 --
12 Steve Woolley Male west 4 harriers 01:12:19 --
13 Phil Dickens Male Cambridge Harriers 01:12:21 --
14 Richard Jackson-Hookins Male Les Croupiers RC 01:12:47 --
15 Mark Vaughan Male North Herts RRC 01:12:52 --
16 Daniel Hull Female Waverley Harriers 01:13:00 --
17 James Samson Male Datchet Dashers 01:13:12 --
18 James Knight Male Newbury AC 01:13:30 --
19 Lloyd Heritage Male 01:13:38 --
20 Gary Dunstone Male Team Bath AC 01:13:51 --
21 Adam Bowller Male North Herts RRC 01:13:53 --
22 Paul Gardiner Male Chippenham Harriers 01:13:57 --
23 Nicolas Besson Male serpentine running club 01:14:08 --
24 Simon Egan Male Woking AC 01:14:12 --
25 Duncan Coombs Male Cambridge and Coleridge 01:14:26 --
26 Neal Emmerson Male Radcliffe AC 01:14:31 --
27 Gareth Crossley Male Reading Athletic Club 01:14:33 --
28 John Gordon Male Newham & Essex Beagles AC 01:14:34 --
28 Steven Yates Male Twemlow Anchors Track Club 01:14:34 --
28 Sibrand Rinzema Male Reading Roadrunners 01:14:34 --
31 Simon Beedell Male Woodford Green and Essex Ladies 01:14:47 --
32 Richard Purdy Male Serpentine Rc 01:14:48 --
33 Ian Tyson Male Torbay Tri 01:14:53 --
34 Robert Mahen Male Cambridge and Coleridge 01:15:02 --
35 Seb Briggs Male Reading Roadrunners 01:15:10 --
36 Simon Newton Male Ackworth Road Runners 01:15:15 --
37 Dan Cunnington Male winchester & district ac 01:15:16 --
38 John Uff Male Brj Run and Tri 01:15:19 --
39 Andrew Penfold Male 01:15:24 --
40 Katherine Wood Female Sale Harriers Manchester 01:15:28 --
41 Robert Ingoldby Male Guildford and Godalming AC 01:15:37 --
42 Jon Regan Male Maidenhead AC 01:15:39 --
43 Chris Wood Male Wimborne AC 01:15:41 --
44 Alex Hamilton Male Basingstoke and Mid Hants AC 01:15:42 --
45 Dan Higgins Male Highgate Harriers 01:15:52 --
45 Alastair Johnson Male Gosforth Harriers 01:15:52 --
47 Matthew Jones Male Thames Hare and Hounds 01:15:53 --
47 Chris Wiciak Male Ealing Eagles Running Club 01:15:53 Claimed
49 Byron Edwards Male Bury AC 01:16:11 --
50 Annabel Gummow Female Winchester & District A.C. 01:16:15 --
51 Chris Lucas Male Reading Roadrunners 01:16:25 --
52 Tony Wright Male CORNWALL AC 01:16:27 --
53 Joost Vogel Serpentine 01:16:31 --
55 Matt Wilton Male Team Bath Athletics Club 01:16:43 --
56 Robin Jones Male Herne Hill Harriers 01:16:45 --
57 Phillip Young Male Windle Valley Runners 01:16:51 --
58 Paul Fauset Male Dark peak fell runners 01:17:03 --
60 David McCoy Female Reading Roadrunners 01:17:12 --
61 David Gillett Male folkestone running club 01:17:13 --
62 Ross McDonough Male finchcoasters 01:17:14 --
63 James Gillanders Male Serpentine Rc 01:17:20 --
64 Stephen McLeod Male Fulham Running Club 01:17:38 --
65 Ryan O'Brien Male Reading Athletic Club 01:17:46 --
67 Paul Mingay Male Colchester Harriers 01:17:58 --
68 Eilidh Bell Female Team Bath AC 01:18:01 --
69 Chris McKeown Male Spa Striders Running Club 01:18:06 --
70 James Rennie Male Reading AC 01:18:08 --
71 Christopher Filer Male Wycombe Phoenix 01:18:10 --
72 Matthew Harraghy Male 01:18:11 --
73 Matthew Davies Male Reading Roadrunners 01:18:13 --
74 Andrew Reeves Male Serpentine Rc 01:18:14 --
75 Tom Darby Male Clapham Chasers 01:18:15 --
76 Oliver Greenstein Male Shaftesbury Barnet Harriers 01:18:19 --
77 Tony Dunn Male CORNWALL AC 01:18:20 --
78 Richard Ginn Male Pocklington Runners 01:18:29 --
79 Jamie Smith Male Reading Road Runners 01:18:31 --
81 Jonathan Moscrop Male Serpentine Rc 01:18:41 Claimed
82 Matthew Munro Male Herne Hill Harriers 01:18:53 --
83 George Suthon Male Serpentine Running and Athletics Club 01:18:56 --
84 John Robertson Male Ealing southall Middlesex 01:19:05 --
85 Alastair Bloore Male Epsom & Ewell Harriers 01:19:06 --
86 Charlene Jacobs-Conradie Female Luton Athletic Club 01:19:12 --
87 Simon Fletcher Male Seaford Striders RC 01:19:15 --
88 Gareth Baker Male Windle Valley Runners 01:19:20 --
89 Jill Collett Female Datchet Dashers 01:19:24 --
90 Alex Davidson Male Highgate Harriers 01:19:29 --
91 Peter Sansome Male Winchester & District A.C. 01:19:37 --
93 Tom Easten Male Maidenhead AC 01:19:45 --
94 Tom Powis Male Serpentine Rc 01:19:49 --
94 Ronan Hoare Male Mornington Chasers 01:19:49 --
96 Jonathan Deans Male 01:20:00 --
97 Henry Kemp Male SerpentineRC 01:20:01 --
98 Simon Danciger Male Barnes Runners 01:20:05 --
99 Ryan Faulkner Male Reading Roadrunners 01:20:13 --
100 Tony Watkins Male Basingstoke & Mid Hants Athletic Club 01:20:27 --
101 Victor Lio Male Serpentine Rc 01:20:30 --
103 Jim Addison Male Beckenham Running Club 01:20:35 --
104 Simon Bennison Male bracknell forest runners 01:20:41 --
105 Jim Harlock Male city of hull ac 01:20:42 --
106 Lesley Locks Female Hart road runners 01:20:44 --
108 Emma Stepto Female CORNWALL AC 01:21:01 --
108 Martin Richardson Male Serpentine Rc 01:21:01 --
110 Alex Harris Male Reading Roadrunners 01:21:11 --
110 Eric Dol Male Herne Hill Harriers 01:21:11 --
112 Graham O'Donoghue Male Serpentine Running and Athletics Club 01:21:17 --
113 Conor Brown Male London Heathside AC 01:21:18 --
114 Sergio Torija Male Sphinx AC 01:21:29 --
115 Jeremy Mower Male Gloucester AC 01:21:30 --
116 Pascal Evans Male the stragglers rc 01:21:33 --
116 Stephen Jones Male Thames Hare and Hounds 01:21:33 --
118 Emma Jolley Female City of Portsmouth AC 01:21:34 --
119 Marcel Biere Male 01:21:36 --
121 Philip Whitehouse Male Serpentine Rc 01:21:39 --
121 Jamie Bagnall Male Alchester running club 01:21:39 --
123 Paul Holloway Male Ilford AC 01:21:40 --
124 Mary James Female South London harriers 01:21:44 --
125 Derek Lloyd Male Marlow Striders 01:21:50 --
127 Paul Woolley Male Datchet Dashers 01:21:52 --
128 Dom Gooch Male 01:21:56 --
130 Stuart Dunbar Male Saltaire Striders 01:22:02 --
131 Ed Jones Male Bramley Trail Runners 01:22:09 --
132 Steven Wherry Male Hayle Runners 01:22:11 --
133 Adam Bayliss Male Oxford City AC 01:22:13 --
134 Adam Roberts Male bracknell forest runners 01:22:16 --
135 Koji Miyazaki Male Aldershot & Farnham district 01:22:19 --
136 Gideon Reid Male Serpentine Rc 01:22:27 --
137 Michael Deering Male Abingdon AC 01:22:29 --
139 Alan Barnett Male Poole AC 01:22:32 --
140 Andrew Humphrey Male Burnham 01:22:34 --
141 Ralph Gomarsall Male Aldershot & Farnham district 01:22:36 --
142 John Sandhu Male 01:22:42 --
143 Jack Bertram Male 01:22:43 --
144 Ian Cook Male Serpentine 01:22:44 --
145 Ryan Govier Male Swansea harriers 01:22:45 --
147 Rodney McCulloch Male SHAEF Shifters 01:22:53 --
148 Stephen Fuller Male Hayle Runners 01:22:56 --
149 Paul Whelpton Male Brighotn Phoenix 01:23:00 --
150 Charlotte Firth Female Windsor Slough Eton & Hounslow AC 01:23:01 --
151 Willem Gerritsen Male Serpentine 01:23:06 --
153 Craig McElroy Male 01:23:15 --
154 Gavin Lau Male Victoria Park Harriers and Tower Hamlets Athletics Club 01:23:23 --
154 Harriet Freeman Female London City Athletics Club 01:23:23 --
156 Jon Cross Male Hart road runners 01:23:24 --
159 Matthew Hardcastle Male Serpentine Rc 01:23:30 --
160 Carl Stainton Male Warley Woods Pacers 01:23:31 --
161 Gary Tuttle Male Reading Roadrunners 01:23:35 --
162 Wayne Clements Male Datchet Dashers 01:23:40 --
163 Johannes Ingerfurth Male 01:23:41 --
164 Stephen Plummer Male Ealing Southall & Middlesex AC 01:23:42 --
164 Alex Borwick Male 01:23:42 --
166 Richard Keeble Male Herne Hill Harriers 01:23:46 --
167 Thomas Eyles Male 01:23:49 --
168 John Siddens Male England athletics 01:23:54 --
169 KEVIN NJOROGE Male 01:24:09 --
170 Matt Shell Male 01:24:15 --
171 Chris Buley Male Reading Roadrunners 01:24:20 --
172 David Williams Male Horsley Shufflers 01:24:22 --
172 Michael Tune Male swindon harriers 01:24:22 --
172 Patrick Butler Female 01:24:22 --
175 Steve Golla Male 01:24:23 --
176 Rebekah Edgar Female Thames Hare and Hounds 01:24:26 --
177 Barrie Day Male runnymede runners 01:24:42 --
178 Marcin Bujar Male Fulham Running Club 01:24:50 --
180 Bruno Papadacci Male mornington chaser 01:24:58 --
181 Jon Lewis Male serpentine running club 01:25:01 --
182 Adrian Huntley Male Vale of Aylesbury Athletics Club 01:25:03 --
182 Roger Clarke Male Tring RC 01:25:03 --
184 Lance Nortcliff Male Reading Roadrunners 01:25:04 --
184 Becky Atkinson Female Stuart Atkinson 01:25:04 --
184 Phil Morgan Male Stubbington Green Runners 01:25:04 --
187 Daniele Biagi Male Mornington Chasers 01:25:05 --
189 Terry Dowling Male bracknell forest runners 01:25:12 --
190 Paul Dellar Male Colchester Harriers AC 01:25:15 --
191 Katy Ward Female Haslemere border AC 01:25:20 --
192 Teresa Murphy Female kent ac 01:25:24 --
193 Tim Bartholomew Male 26.2 RRC 01:25:31 --
194 Mark Norris Male Basingstoke and Mid Hants AC 01:25:37 --
195 Terry Atkinson Male Harpenden Arrows 01:25:39 --
196 Borja Lomba Male 01:25:42 --
198 Lloyd Emeka Male Clapham Chasers 01:25:46 --
199 Matthew Walker Male 01:25:54 --
200 Kushal Banerjee Male Serpentine Rc 01:25:55 --
201 Ross Jeavons Male N/A 01:26:00 --
202 Mark Harris Male 01:26:04 --
203 Jack Josephy Male 01:26:06 --
204 Katie Lysons Female Clapham Chasers 01:26:08 --
205 Sam Walsh Male 01:26:09 --
206 Michael Stewart Male Kent Athletic Club 01:26:10 --
207 Raoul Huysmans Male Serpentine 01:26:24 --
208 Caroline Hoskins Female Reading Roadrunners 01:26:29 --
209 Ged Ruffle Male Hart road runners 01:26:30 --
210 Sunil Sharma Male 01:26:34 --
211 Tristan Garton Male 01:26:35 --
212 Mike White Male Stubbington Green Runners 01:26:37 --
213 Shelley Duffy Female Brj Run and Tri 01:26:39 --
214 John Ferguson Male Cambridge and Coleridge 01:26:41 --
215 Paul Morton Male Les Croupiers RC 01:26:42 --
216 Jason Cook Male 01:26:44 --
217 Harry Keen Male Serpentice Rc 01:26:46 --
217 Mandy Dohren Female Victoria Park Harriers & Tower Hamlets Athletics Club 01:26:46 --
219 Sarah Urwin-Mann Female Reading Athletic Club 01:26:47 --
220 Anisse Ismaili Male Fulham Running Club 01:26:52 --
221 Ian Hunter Male Alchester running club 01:26:53 --
224 Peter Mannion Male Windle Valley Runners 01:27:06 --
224 Adam Davies Male Serpentine Running and Athletics Club 01:27:06 --
226 Mike Sheridan Male Newbury AC 01:27:19 --
227 Mariusz Falek Male Watford Joggers 01:27:25 --
228 Mark Raddan Male Bedford Harriers 01:27:26 --
230 Justin Gilmore Male 01:27:29 --
231 Jonathan Stoddern Male Chiltern Harriers AC 01:27:30 --
231 Jenny Knass Female Stockport Harriers & AC 01:27:30 --
233 Christopher Shearwood Male METROS RUNNING CLUB 01:27:32 --
233 Shaun Melvin Male West4Harriers 01:27:32 --
235 Samantha Lake Female Tavistock Athletics Club 01:27:36 --
236 Jonathan Haynes Male Bishops Stortford Running Club 01:27:41 --
237 Grant Ramsay Male Fairlands Valley Spartans AC 01:27:45 --
237 Lynne Hill Female Tipton harriers 01:27:45 --
239 Jason Bredhauer Male 01:27:47 --
239 Simon Hearn Male Bournemouth AC 01:27:47 --
242 Rob Fawn Male 01:27:54 --
243 Adam Stage Male Maidenhead AC 01:27:57 --
244 Emilie Isaacs Female Serpentice Rc 01:28:02 --
245 Anna Lawson Female Serpentine 01:28:06 --
246 Toni Alcaraz Female March AC 01:28:08 --
246 Marek Kozlowski Male Barciniak w UK 01:28:08 --
248 Monty Gershon Male 01:28:11 --
249 Brian Kirsopp Male Reading Roadrunners 01:28:12 --
249 Andre Biere Male 01:28:12 Claimed
251 Richard Watkinson Male 01:28:13 --
251 Tina Bergman Female Mornington Chasers 01:28:13 --
253 Fee Maycock Female Cheltenham & County Harriers 01:28:14 --
254 Katherine Sargeant Female Reading Roadrunners 01:28:15 --
255 Thomas Powell Male Chiltern Harriers AC 01:28:19 --
256 Daniel Wilson Male 01:28:20 --
257 Soren Schultze Male woking athletics 01:28:28 --
258 Steve Oliver Male winchester & district ac 01:28:37 --
259 Treena Johnson Female Dewsbury Road Runners 01:28:39 --
259 Alison Thorn Female Erme Valley Harriers 01:28:39 --
261 Adam Nightingale Male Oxford Tri 01:28:42 --
262 Craig Atkins Male 01:28:49 --
262 Alexander Dane Male 01:28:49 Claimed
264 Toby Bayes Male Datchet Dashers 01:28:50 --
266 Ross Deacon Male Gade Valley Harriers 01:28:51 --
267 Jamie Hayes Male bracknell forest runners 01:28:53 --
268 Richard Mason Male Fetch Everyone RC 01:28:56 --
268 Robert Ford Male Chineham Park Running Club 01:28:56 --
270 Paul Burger Male Hart road runners 01:28:57 --
271 Clare Rees Female Windle Valley Runners 01:28:59 --
273 Alexander Janiaud Male Belgrave Harriers 01:29:02 --
274 Chris Goad Male Chineham Park Running Club 01:29:03 --
275 Peter Turner Male 01:29:05 --
276 Jodi Fisk Female 01:29:06 --
276 Khawaja Shahabuddin Male Kent Athletic Club 01:29:06 --
278 Ed Rhodes Male Harpenden Arrows 01:29:07 --
279 Sarah Dudgeon Female Abingdon AC 01:29:09 --
279 Kelly Swaim Male 01:29:09 --
281 Max Livingstone-Learmonth Male Abingdon AC 01:29:10 --
281 Rob Harrison Male Guildford and Godalming AC 01:29:10 --
283 James Turner Male Serpentine Running and Athletics Club 01:29:11 --
284 Mark Campodonic Male 01:29:13 --
284 Paul Mackenzie Male Finch Coasters 01:29:13 --
286 Oliver Bray Male 01:29:15 --
287 Ruth Wallace Female fleet & crookham ac 01:29:19 --
288 Terry Booth Male Guildford & Godalming AC 01:29:20 --
288 Sarah Winter Female the stragglers 01:29:20 --
290 Ronald Davies Male Datchet Dashers 01:29:23 --
291 Martin Whitworth Male 01:29:24 --
292 Jacky Balfour Female the stragglers rc 01:29:27 --
293 Derek Dunne Male Springfield Striders RC 01:29:30 --
294 Matthew Wood Male 01:29:31 --
295 James Ward Male Herne Hill Harriers 01:29:33 --
296 James Dunning Male 01:29:34 --
297 Annabel Litchfield Female London Heathside AC 01:29:38 --
297 Rob Martin Vegan Runners 01:29:38 --
299 Anthony Brooke Male 26.2 RRC 01:29:39 --
299 Jodie Digby Female Vale of Aylesbury Athletics Club 01:29:39 --
299 Frederick Cutts Male 01:29:39 --
302 Cecilia Siruffo Female Guildford and Godalming AC 01:29:41 --
303 Susan McDonald Female South London harriers 01:29:42 --
304 Anthony Lock Male Witney Road Roaders 01:29:44 --
305 Fran Spooner Female 01:29:47 --
306 Satnam Singh Male Datchet Dashers 01:29:49 --
307 Sara Roloff Female 01:29:52 --
307 Chris Allen Male 01:29:52 --
309 Philip Cartledge Male Handy Cross Runners 01:29:54 --
310 Pedro Werneck Male Serpentine Rc 01:29:56 --
311 Aly Vance Female Burnham Joggers 01:29:58 --
312 Ben Miller Male Chippenham Harriers 01:30:01 --
312 Colin Fletcher Male Easingwold running club 01:30:01 --
314 Simon Gill Male 01:30:02 --
315 John Cook Male egdon heath harriers 01:30:04 --
316 Tracey West Female Worksop Harriers AC 01:30:06 --
317 Georgi Newton Female Ackworth Road Runners 01:30:09 --
318 John Querstret Male runnymede runners 01:30:12 --
321 Alan Reynolds Male 01:30:18 --
322 Colin Merritt Male 01:30:26 --
324 Bryan Searle Male the stragglers rc 01:30:37 --
325 Stephane Schneider Male Serpentine 01:30:59 --
328 David Howell Male Epsom & Ewell Harriers 01:31:03 --
328 Lucy Baker Female Stroud and District Athlectic Club 01:31:03 --
330 Sarah Gruber Female Invicta east kent 01:31:04 --
331 Simon Winchester Male 01:31:06 --
332 Nick Hopper Male 01:31:23 --
333 David Prince-Iles Male Lewes AC 01:31:26 --
334 Paul Foster Male Vegan Runners 01:31:30 --
335 Damien Spratt Male Serpentine 01:31:37 --
336 Jack Chivers Male Haywards Heath Harriers 01:31:40 --
337 Tim Gardiner Male 01:31:45 --
338 Allan Herdman Male Tavistock AC 01:31:46 --
339 Paul Spendloff Male Metros RC 01:31:47 --
340 David Barnes Male Burnham Joggers AC 01:31:52 --
341 Tom Hutchison Male Team 01:31:59 --
342 David Cartwright Male Poole Runners 01:32:00 --
343 Erica Key Female Reading Roadrunners 01:32:08 --
345 James Kerrane Male Metros RC 01:32:20 Claimed
346 Charlie Edwards Male hillingdon ac 01:32:21 Claimed
347 Adrian Lawrence Male Billericay striders 01:32:23 --
348 Tamara Lake Female Liss 01:32:26 --
349 B Siddons Male 01:32:29 --
350 Susanna Harrison Female Guildford and Godalming AC 01:32:31 --
351 Sarah Dooley Female Reading Roadrunners 01:32:35 --
352 Mark Moore Male Burnham Joggers AC 01:32:39 --
353 Nigel Hoult Male Reading Roadrunners 01:32:40 --
353 Adrian Cornford Male Crewkerne RC 01:32:40 --
355 Chris Paul Male Burghfield Running Club 01:32:50 --
356 Kevin Barrett Male 01:32:52 --
357 Rob Goodall Male 01:32:55 --
358 Colin Symons Male 01:32:58 --
358 Nick Street Male 01:32:58 --
360 Ali Farrall Female kent ac 01:33:03 --
362 Phil Jelly Male 01:33:07 --
362 Jenni Friar Female Guildford and Godalming 01:33:07 --
364 John Carter Male 01:33:10 --
365 Ollie Capel Female Victoria park harriers 01:33:11 --
366 Graham McDougall Male 01:33:12 --
367 Allen Timmons Male 01:33:17 --
368 Milena Trendak Female 01:33:28 --
369 Inigo Ugarte Male bracknell forest runners 01:33:36 --
370 Antony Streams Male Reading Roadrunners 01:33:44 Claimed
372 James Riach Male 01:33:51 --
373 Konstantinos Kalogerakis Male 01:33:53 --
374 Joe Ferraro Male 01:33:57 --
375 Simon Felstead Male runnymede runners 01:34:00 --
375 FEng Tian Male 01:34:00 --
377 Hannah Bown Female EXMOUTH HARRIERS 01:34:03 --
378 Ben Adams Male 01:34:06 --
380 Dan Adams Male Thame Runners 01:34:10 --
381 Paul Smith Male road runners club 01:34:13 --
381 Rob Savory Male 01:34:13 Claimed
383 Luke Auger Male 01:34:14 --
384 Rob Bate Male 01:34:15 --
387 Douglas Wood Male 01:34:17 --
387 Imran Zaman Male 01:34:17 --
390 David Greenstein Male Shaftesbury Barnet Harriers 01:34:25 --
391 Daniel Kaczmar Male 01:34:26 --
392 David Finch Male 01:34:27 --
393 Scott Southey Male Harwell Harriers 01:34:28 --
394 Mark Tucker Male Burghfield Running Club 01:34:29 --
395 David Laidler Male MAIDENHEAD ATHLETICS CLUB 01:34:32 --
396 Darren Goodley Male Lonely Goat R C 01:34:33 --
397 Michael Dobson Male 01:34:34 --
398 Carol Bird Female Congleton harriers 01:34:41 --
398 Iain Oneill Male 01:34:41 --
400 Paul King Male 01:34:48 --
401 Hugo Marsh Male Martyrs BC 01:34:50 --
403 Jo Payze Female 01:35:01 --
405 David Winch Male Thanet Roadrunners AC 01:35:03 --
406 Claire Fletcher Female Hart road runners 01:35:05 --
407 Simon Webber Male 01:35:06 --
408 Ian Giggs Male Reading Roadrunners 01:35:09 --
409 Steve Edwards Male hillingdon ac 01:35:10 --
410 Chloe Haines Female Cambridge and Coleridge 01:35:11 Claimed
411 Clive Alderson Male Reading Roadrunners 01:35:15 --
412 Yvette Burton Female Ealing eagles 01:35:16 --
412 Andrew Dacombe Male 01:35:16 --
415 Laurence Wells Male 01:35:19 --
416 Dunia Pavlovic Female 01:35:20 --
417 Gordon Ray Male Harpenden Arrows 01:35:21 --
418 DANIEL WHITTAKER Male hillingdon ac 01:35:22 --
419 Michael Ilott Male 01:35:32 --
420 Ross McDonald Male 01:35:34 --
421 Suresh Karda Male 01:35:37 --
422 Edward Robinson Male 01:35:38 --
423 Robert Talbot Male Burnham Joggers 01:35:45 --
423 Adam Kelly Male 01:35:45 --
425 ANDREW ROBERTS Male serpentine running club 01:35:47 --
425 Laura Buchanan Female Newbury AC 01:35:47 --
425 Ian Sutcliffe Male Orkney athletic club 01:35:47 --
428 Neil Adams Male 01:35:50 --
429 James Snowden Male 01:35:53 --
431 Andy Hillman Male bracknell forest runners 01:35:56 --
432 Simon Rourke Male 01:35:58 --
433 Jonathan Ridley Male Reading Roadrunners 01:36:01 --
434 Claire Pusey Female Burnham Joggers 01:36:12 --
435 Maureen Dowling Female bracknell forest runners 01:36:19 --
436 Paul Gordon Male 01:36:20 --
437 Yuko Gordon Female Fairland Valley Spartans 01:36:21 --
438 Joanne Burkett Female serpentine running club 01:36:24 --
439 James Dickinson Male Cookham Running Club 01:36:35 --
440 Matthew Mason Male Ely Runners 01:36:39 --
441 Dean Lewis Male 01:36:46 Claimed
442 Joaquin Thul Male serpentine running club 01:36:52 --
443 Matthew Cox Male bracknell forest runners 01:36:55 --
444 Catherine Ferguson Female Serpentice Rc 01:36:56 --
444 Neil Parkinson 01:36:56 --
446 Lucy Eyles Female Clapham Chasers 01:36:58 --
447 Mark Evans Male Burnham Joggers 01:37:08 --
448 Anthony Jacobson Male 01:37:10 --
449 Max Ayres Male 01:37:12 --
451 Dom Harlow Male 01:37:19 --
452 Mark Kell Male Serpentice Rc 01:37:20 --
453 Joanna Braine Female queen's park harriers 01:37:21 --
454 Sergio Benis Male London City Athletics 01:37:22 --
455 Paddy Gardner Male 01:37:24 --
456 Carl Mitchell Male 01:37:28 --
457 Mick Welland Male Stubbington Green Runners 01:37:30 --
457 Peter Bowles Male serpentine running club 01:37:30 --
459 Thomas Knight Male 01:37:35 --
460 David Watling Male 01:37:36 --
461 Nick Wilson Male 01:37:39 --
462 Steve Lawless Male 01:37:40 --
463 Claire Curtin Female Clapham Chasers 01:37:41 --
465 Allan McPherson Male Sandhurst Joggers 01:37:44 --
466 Ashley Doyle Male 01:37:45 --
467 Stephen Sobey Male 01:37:46 --
468 Lisa Jay Female Bearbrook Running Club 01:37:47 --
469 Chris Withers Male 01:37:49 --
469 Simon Walker Male 01:37:49 --
471 Nick Bryant Male 01:37:52 --
471 Gary Shaw Male Greenwich Tritons Triathlon Club 01:37:52 --
473 James Davies Male 01:37:57 --
474 Ellen Easten Female Maidenhead AC 01:37:59 --
475 Kate Allan Female 01:38:00 --
476 John Norris Male Metros RC 01:38:02 --
477 Sue Hadwen Female Windle Valley Runners 01:38:04 --
478 Thomas Wheatley Male 01:38:05 --
479 Robert Lawrence Female 01:38:07 --
479 Amie Morgan Female Stubbington Green Runners 01:38:07 --
481 Steven Beckinsale Male 01:38:12 --
482 Andrew Olden Male Wimborne AC 01:38:14 --
483 Ian Johnson Male Serpentine 01:38:18 --
484 Stacey Harris Female St. Albans Striders 01:38:21 --
486 Daniel Chown Male reading joggers 01:38:27 --
487 Stewart Wharton Male Bungay Black Dog Running Club 01:38:33 --
488 Ben Fasham Male Reading Roadrunners 01:38:37 --
488 Natalie Dimier Female 01:38:37 --
488 Roland Jones Male 01:38:37 --
491 Des White Male Exmouth Harriers AAC 01:38:41 --
491 Duncan Prior Male Reading AC 01:38:41 --
493 Matt Rodda Male Reading AC 01:38:43 --
493 Matthew Kirkpatrick Male 01:38:43 --
495 Andrea Butcher Female Hatch Warren Runners 01:38:45 --
497 Jonathan Saville Male 01:38:51 --
498 Feras Al-Kayid Male 01:38:52 --
499 Alex Drozdov Male 01:38:55 Claimed
500 Tom Ulliott Male Brighton and Hove Athletics Club 01:38:56 --
501 Graham Newton Male Axe Valley Runners 01:38:57 --
502 Paul Sasada Male 01:38:59 --
503 Jon Oliver Male Maidenhead AC 01:39:02 --
504 Chris Chinnock Male 01:39:03 --
505 Alex Green Male 01:39:04 --
506 Clive Mehew Male Victoria Park Harriers and Tower Hamlets Athletics Club 01:39:06 --
506 Lucy Mccarthy Female 01:39:06 --
508 Martyn Howley Male 01:39:09 --
508 Ben Chaytow Male British Airways 01:39:09 --
510 Peter Rennie Male Reading Roadrunners 01:39:11 --
512 Jonathan Allinson Male 01:39:15 --
513 Josh Hunt Male 01:39:17 --
513 Ian Spencer Male Datchet Dashers 01:39:17 --
515 Darek Bzducha Male 01:39:18 --
516 Campbell McAuley Male 01:39:19 --
517 Joe Whittall Male 01:39:22 --
518 Astyn Jones Male West4Harriers 01:39:23 --
519 Lucy Baker-Whittington Female 01:39:25 --
519 Matt Flook Male 01:39:25 --
521 Stephen Potts Male 01:39:28 --
522 Anni Rademacher Female Wycombe club 01:39:29 --
523 Carina Charles Female 01:39:30 --
524 Stuart Newport Male 01:39:31 --
524 Robert Gattoni Male Arena 80 AC 01:39:31 --
524 Dimitrios Savvopoulos Male Lonely Goat R C 01:39:31 --
527 Steven Jones Male Datchet Dashers 01:39:32 --
527 Hywel Thomas Male Chiltern Harriers 01:39:32 --
529 Ralph Baylis Male Epsom & Ewell Harriers 01:39:34 --
529 James Murphy Male Mornington Chasers 01:39:34 --
529 Cathy Ulliott Female Brighton and Hove Athletics Club 01:39:34 Claimed
532 Steve Waterman Male 01:39:38 --
533 Mary Bridges Female Sevenoaks AC 01:39:41 --
534 Steven Boyle Male Marlow Striders 01:39:43 --
535 Marina Belan Female Total Motion Towerrunners 01:39:44 --
536 Helen Ward Female Clapham Chasers 01:39:45 --
536 Sam Andrews Male Clapham Chasers 01:39:45 --
536 Robert Blackie Male 01:39:45 --
539 TRACEY LASAN Female Reading Roadrunners 01:39:46 --
539 Duncan Morris Male Harwell Harriers 01:39:46 --
541 John Fassnidge Male Serpentine Rc 01:39:49 --
542 Grant Gibson Male southampton ac 01:39:50 --
543 James O'Connor Male 01:39:55 --
544 Steven Mills Male Marlow Striders 01:39:56 --
544 Steve Boynton Male British library Boston Spa AC 01:39:56 --
546 Ellie Mason Female 01:39:59 --
547 Andrew Jeyes Male Ivanhoe Runners 01:40:00 --
547 Rob Basinger Male 01:40:00 --
549 Tom Hopper Male 01:40:03 --
550 Stephen Nutt Male 01:40:09 --
551 Lynne Whitaker Female Winchester & District A.C. 01:40:10 --
552 Adam Williams Male 01:40:13 --
553 Sharon Rasmussen Female Harwell Harriers 01:40:23 --
554 Joel Hanley Male 01:40:27 --
555 Simon Wilkie Male bracknell forest runners 01:40:33 --
556 Magda Bennett Female Reading Road Runners 01:40:35 --
557 Edward James Male 01:40:36 --
559 Belinda Tull Female Reading Athletic Club 01:40:42 --
560 Nigel Atkins Male SDRR 01:40:44 --
561 Sophie Tomaszczyk Female West4Harriers 01:40:45 --
562 Andrew Houghton Male Tavistock Athletics Club 01:40:46 --
563 Marc Dellasega Male MAIDENHEAD ATHLETICS CLUB 01:40:47 --
564 Dasen Pather Male serpentine running club 01:40:49 --
565 Helen Jones-Totays Female Datchet Dashers 01:40:51 --
566 Andrew Stay Male Finch Coasters 01:40:53 --
567 Jody Brookes Male Maidenhead Athletic Club 01:40:55 --
569 Adam Kearney Male St. Albans Striders 01:40:56 --
571 Vincent Cheung Male Metros RC 01:40:59 --
572 Ben Thirakaluthy Male 01:41:00 --
572 Rebecca Cairns Female bracknell forest runners 01:41:00 --
574 Aleksandrs Locmelis Male 01:41:06 --
575 Kirsten Taylor Female 01:41:07 --
577 Andrew Forster Male Didcot Runners 01:41:11 --
577 Camilla Langlands Female serpentine running club 01:41:11 Claimed
579 John Kenny Male Ealing Eagles Running Club 01:41:20 --
580 Phoebe Dane Female 01:41:32 --
581 Barry Hiller Male bracknell forest runners 01:41:37 --
582 Helen Bolt Female Datchet Dashers 01:41:40 --
582 Russ Hewlett Male Metros RC 01:41:40 --
584 Freddie Pugh Male 01:41:41 --
585 Paul Derriman Male Team Tortoise 01:41:50 --
586 Stuart Downie Male 01:41:53 --
587 Tara Phillips Female Clapham Chasers 01:41:58 --
588 David Sparks Male 01:42:02 --
589 Dean Stigwood Male 01:42:03 --
590 Sayeed Islam Male Maidenhead AC 01:42:06 --
591 Harry Kim Male 26.2 RRC 01:42:10 --
592 Barnaby Ellis Male 01:42:15 --
593 Angelique Smit Female Highgate Harriers 01:42:16 --
595 Keith Johnson Male bracknell forest runners 01:42:21 Claimed
596 Andrea Greenfield Female 01:42:24 --
597 Emily Griffiths Female Clapham Chasers 01:42:26 Claimed
597 Laurence Chownsmith Male Datchet Dashers 01:42:26 --
599 Rebecca Reid Female Hatch Warren Runners 01:42:28 --
599 Matthew Harwood Male 01:42:28 --
601 Jon Payne Male Sandhurst Joggers 01:42:30 --
601 Yash Maudgil Male Maidenhead AC 01:42:30 --
603 Chris Lewington Male Maidenhead AC 01:42:32 --
604 Peter Hodges Male 01:42:35 --
604 Mark Salmon Male 01:42:35 --
604 Matt Evans Male 01:42:35 --
607 Gill Boynton Female York Acorn AC 01:42:42 --
607 Peter Davis Male NEWARK STRIDERS RUNNING CLUB 01:42:42 --
609 Greg Homer Male 01:42:46 --
610 Craig Davies Male 01:42:51 --
611 Tim Dale Male 01:42:55 --
613 Matt Brand Male 01:43:00 --
614 Jon Blackie Male 01:43:01 --
615 Abu Asad Male Serpentine 01:43:03 Claimed
617 Andy Ward Male Bracknell forest Runners and 01:43:05 --
618 Hannah Skardon Female 01:43:06 --
618 Mike Butcher Male MAIDENHEAD ATHLETICS CLUB 01:43:06 --
620 Ashley Payne Male 01:43:11 --
621 Janet Binns Female Datchet Dashers 01:43:14 --
622 Sarah McCulloch Female Farnham Runners 01:43:15 --
623 Justin Zachan Male Serpentine 01:43:20 --
624 Sujoy Dey Male 01:43:26 --
625 Louise Hempstead Female EXMOUTH HARRIERS 01:43:29 --
625 Susan Hill Female Exmouth Harriers AAC 01:43:29 --
627 Duncan Tate Male 01:43:35 --
628 Jasbir Matharu Male 01:43:36 --
629 Peter Scambler Male 01:43:38 --
630 Fiona Hobler Female 01:43:39 --
631 KEVIN HARKUS Male bracknell forest runners 01:43:43 --
633 Mark Smith Male MAIDENHEAD ATHLETICS CLUB 01:43:44 --
634 Andy Jarvis Male 01:43:45 --
635 Martin Purcell Male 01:43:49 --
636 Duncan Parkes Male Duncan Parkes 01:43:50 --
638 Trevor Cobb Male 01:43:56 --
638 Matthew Thompson Male 01:43:56 --
638 Daniel Cameron Male Harwell Harriers 01:43:56 --
641 Dan Louw Male Runthrough UK 01:43:59 --
642 David Beynon Male 01:44:00 --
643 Andy Loring Male 01:44:01 --
645 Debbie Stackwood Female 01:44:06 --
646 Noel Lanigan Male 01:44:07 --
647 Paul Hobbs Male 01:44:09 --
648 Richard Fyvie Male 01:44:14 --
649 Ramy Fanous Male 01:44:15 --
650 Emma Drinkwater Female 01:44:17 --
651 Carl Greenwood Male 01:44:21 --
651 Earl Everson-plant Male 01:44:21 Claimed
653 Joanna Fiveash crawley saints & sinners 01:44:23 --
654 Ian Vinecombe Male Lonely Goats Running Club 01:44:25 --
655 Vanda Caulfield Female Epsom & Ewell Harriers 01:44:30 --
658 Mark Baker Male Northbrook Athletic Club 01:44:41 --
659 Swinda Falkena Female Reading Roadrunners 01:44:42 --
660 Mark Hoad Male 01:44:50 --
662 Steve Hetherington Male Harwell Harriers 01:44:56 --
663 Rob McGregor Male reading joggers 01:44:58 --
664 Andrew Low Male 01:44:59 --
666 Mark Statham Male 01:45:01 --
667 Phillip Farrell Male 01:45:08 --
668 Antony Quinlan Male Ealing Eagles Running Club 01:45:09 --
669 Kevin McCartney Male 01:45:12 --
670 Anna Blackie Female 01:45:13 Claimed
671 Janine Makaronidis Female Mornington Chasers 01:45:18 --
672 Steven Ilott Male Datchet Dashers 01:45:22 --
673 Alex Worth Male 01:45:29 --
674 David Holmes Male Natalie Kenny 01:45:31 --
675 HANS HO Male SerpentineRC 01:45:32 --
676 Stuart Mann Male Herts Phoenix AC 01:45:33 --
677 Tony Blake Male 01:45:34 --
677 Dave Harris Male 01:45:34 --
679 Stefan Mertens Male 01:45:40 --
680 David Clay Male Reading Roadrunners 01:45:41 --
681 Penelope Barber Female Tipton harriers 01:45:42 --
682 Linsey Leach Female 01:45:46 --
683 Harmanjit Singh Male 01:45:47 --
685 JONATHAN JONES Male 01:45:52 --
686 Andrew Granger Male 01:45:53 --
687 Ken Tulley Male crawley saints & sinners 01:45:55 --
688 Lisa Compton Female Lingfield Runnng club 01:45:58 --
689 Christian Savill Male 01:46:01 --
689 Phil Robinson Male Seaford Striders RC 01:46:01 --
691 Ben Drayton Male 01:46:02 Claimed
691 Anthony Hornby Male Maidenhead AC 01:46:02 --
693 Gerry Smith Male Epsom & Ewell Harriers 01:46:04 --
694 Simon Shepherd Male Clock House Runners 01:46:06 --
695 Artur Kaczmarski Male 01:46:08 --
696 Steve Huyton Male Wargrave Runners 01:46:09 --
697 Matthew Lawrence Male Chiltern Harriers AC 01:46:12 --
698 John Nelson Male Alchester running club 01:46:17 --
699 Matthew Satchwell Male 01:46:21 --
700 Tomasz Jakimowicz Male 01:46:23 --
701 Kevin Jones Male Reading Roadrunners 01:46:25 --
702 Deirdre Heydecker Female St. Albans Striders 01:46:26 --
703 Elizabeth Johnson Female Reading Roadrunners 01:46:27 --
704 John Wilson Male 01:46:28 --
705 John Canavan Male 01:46:29 --
706 Lea Lohk Female Lytchett Manor Striders 01:46:39 --
708 Anthony Bremner Male 01:46:42 --
710 Mark Lansbury Male 01:46:49 --
711 Jude Thuo Male 01:46:50 Claimed
713 Anthony Thuo Male 01:46:54 Claimed
714 Gary Edgar Male 01:46:59 --
716 Katie Rennie Female Reading Roadrunners 01:47:04 --
717 Ben Walshe Male 01:47:07 --
718 Deb Self Female 01:47:10 --
720 Chris Rolfe Male 01:47:11 --
721 Rachel Dixon Female St. Albans Striders 01:47:12 --
723 Jennie Farmer Female Fulham Running Club 01:47:17 Claimed
724 Richard Diggle Male Itchen Spitfires Running Club 01:47:23 --
725 Jamie Miller Male 01:47:26 --
726 Matthew Stone Male 01:47:33 --
727 Chris Magierek Male 01:47:34 --
728 Tim Reading Male 01:47:35 --
730 John Wright Male Chorlton Runners 01:47:40 --
731 Alan Coombs Male bognor regis tone zone runners 01:47:43 --
732 Josh Traynor Male 01:47:44 --
733 Alex Miller Male 01:47:46 --
735 Dan Perry Female 01:47:48 --
736 Louise Hatch Female 01:47:51 --
737 James Daneri Male 01:47:54 --
737 Alison Engledew Female Erme Valley Harriers 01:47:54 --
739 Babajide Evanson Male 01:47:55 --
741 Pedr Morris Male 01:47:57 --
742 Mark Digby Male Burnham Joggers 01:48:03 --
743 Charlotte Williams Female 01:48:06 --
744 Steve Paull Male Metros RC 01:48:08 --
746 Robert Forster Male 01:48:13 --
747 Ian McGuinness Male Reading Roadrunners 01:48:14 --
748 Dave Wilkerson Male 01:48:17 --
750 Bob Small Male Teignbridge Trotters 01:48:27 --
752 Ezio Sakamoto Male bracknell forest runners 01:48:29 --
753 Helen Johnson Female bracknell forest runners 01:48:30 --
753 Andy Vere Male On The Run Aylesbury 01:48:30 --
755 Louise Reid Female 01:48:34 --
756 Charles D'Arcy-Irvine Male 01:48:36 --
757 Christopher Hall Male 01:48:38 --
758 Sophie Taylor Female Serpentine Running and Athletics Club 01:48:44 --
759 Danielle Robarts Female Rochford Running Club 01:48:47 --
760 Yasser Manaouil Male 01:48:53 --
760 David Hounsell Male 01:48:53 Claimed
762 Craig Shaw Male 01:48:57 --
764 Debbie Cook Female BMHAC 01:48:59 --
765 Yllka Istrefi Female 01:49:03 --
766 Huw Medcraft Male 01:49:06 --
766 Justin Yates Male 01:49:06 --
768 Martin Douch Male Handy Cross Runners 01:49:07 --
769 Aman Brar Male 01:49:09 --
769 Lee Fenny Male 01:49:09 --
769 Adrian Doyle Male 01:49:09 --
772 Edward Robson Male 01:49:20 --
773 Clare O'Malley Female 01:49:21 --
774 Ronnie Pullen Male 01:49:25 --
774 Marie Lucas Female 01:49:25 --
776 Oliver Walsh Male 01:49:34 --
777 Sarah Knight Female 01:49:35 --
778 Ultan Leahy Male 01:49:36 --
779 Colin Chambers Male Skegness & District Running Club 01:49:39 --
780 Richard Clarke Male 01:49:40 --
781 David Jenkins Male Philip Russell 01:49:42 --
782 Timothy Taylor Male 01:49:43 --
783 Ryan Ceprnich Male 01:49:45 Claimed
785 Alan Roberts Male Vale of Aylesbury AC 01:49:49 --
786 Huw Wright Male Reading Roadrunners 01:49:51 --
787 Zach Smith Male 01:49:59 --
788 Keith Webb Male 01:50:07 --
789 David Anderson Male 01:50:09 --
790 Graham Simmons Male 01:50:10 --
791 Claire Rowse Female Sandhurst Joggers 01:50:11 --
792 Chris Humphrey Male 01:50:12 --
793 Julia Chernykh Female 01:50:16 --
794 Darinder Bhangoo Male 01:50:22 --
795 Christie Matthews Male The Ealing Eagles 01:50:24 --
795 Oliver Morley Male 01:50:24 --
797 Dave Fitzgerald Male 01:50:25 --
797 Ian Lehain Male 01:50:25 --
799 George Osborne Male 01:50:26 --
800 Gillian Wilson Female 01:50:28 --
800 Ryan Waters Male 01:50:28 --
802 Mark Ackland-Snow Male bracknell forest runners 01:50:33 --
803 Anna Clodfelter Female gosport road runners 01:50:34 --
804 Derek Cheng Male Reading Roadrunners 01:50:36 --
805 Conor Behan Male Evolution Triathlon Club 01:50:39 --
805 Philip Roberts Male Holme Pierrpont RC 01:50:39 --
808 Pete King Male 01:50:44 --
809 Savo Ceprnich Male 01:50:45 --
811 Rachael Woolhead Female 01:50:50 --
812 Alan Beale Male 01:50:53 --
812 Agnieszka Faulkner Female Reading Roadrunners 01:50:53 --
814 Andrew Kinsey-Quick Male 01:50:54 --
814 Michael Clark Male Tadworth AC 01:50:54 --
816 Matt Slevin Male 01:50:55 --
820 Sukhi Chahal Female 01:51:07 Claimed
821 Shannon Phillis Female 01:51:09 --
822 Beata Dalal Female Finch Coasters 01:51:10 --
824 Hossam Ashraf Male Hatch Warren Runners 01:51:17 --
824 Jerome Roye Male 01:51:17 --
826 Dale Trunkfield Male 01:51:19 --
826 Rodney Hillebrandt Male Plymouth Musketeers RC 01:51:19 --
828 Jim Whitehead Male 01:51:24 --
829 Richard Hunt Male 01:51:25 --
830 Stephen Hartigan Male Datchet Dashers 01:51:30 --
831 Kjeld Taylor Male 01:51:34 --
832 Sally Black Female 01:51:35 --
833 Elvira Gonzalo Female Serpentine 01:51:39 --
834 Piers Keenleyside Male Ealing Eagle Running Club 01:51:43 --
835 Andy Bates Male Burnham Joggers 01:51:44 Claimed
836 Colin Dickens Male 01:51:51 --
837 Isobel Kaushal Female 01:51:52 --
838 Chloe Thomas Female Edmonton RC 01:51:55 --
839 Adam Ahmet Male 01:51:56 --
840 Philip Ede Male Marlow Striders 01:51:58 --
841 James Moyle Male 01:52:01 --
842 Stephanie Mercier Female Mornington Chasers 01:52:02 --
843 Neal Lowe Male nuneaton Triathlon Club 01:52:03 --
844 Boguslaw Dabrowski Male 01:52:04 Claimed
845 Will Ballantyne Male 01:52:07 --
846 Dermot Hughes Male 01:52:08 --
847 Jeremy Pope Male 01:52:09 --
847 Darren Phillips Male 01:52:09 --
849 Charles Heinson Male 01:52:11 --
850 Helen Phillips Female 01:52:15 --
851 Jane Clarke Female north herts road runners 01:52:22 --
851 Mark Allen Male 01:52:22 --
853 Ana Chaplin Female 01:52:23 --
854 Janice Moorekite Female Larkfield AC 01:52:26 --
854 Keir Ayling Male Hazelmere Runners 01:52:26 --
856 Diane Warren Female Hayle Runners 01:52:30 --
856 Andy Gallagher Male 01:52:30 --
858 Christopher Carrington-Hughes Male 01:52:32 --
859 Brian Symonds Male wye valley runners 01:52:34 --
860 Roman Trendak Male 01:52:35 --
861 Matthew Lambert Male 01:52:39 --
862 William Lonsdale Male Aberdeen AAC 01:52:44 --
863 Anna Holloway Female 01:52:45 --
864 Sally Humphreys Female Cookham Running Club 01:52:48 --
865 Stephen Harman Male bracknell forest runners 01:52:49 --
867 Adam Standley Male HAYES AND HARLINGTON ROAD RUNNERS 01:52:51 --
868 Anita Lee-rubis Female 01:53:08 Claimed
869 Daniel Lehain Male 01:53:09 --
870 Tony Rea Male Dragons RC ( Sale } 01:53:11 --
870 Andrew Salter Male Windle Valley Runners 01:53:11 --
872 Sarah Laight Female 01:53:15 --
873 Stephen Evans Male 01:53:16 --
874 Sarah Belchier Female Metros RC 01:53:18 --
875 Graham Arnott Male Handy Cross Runners 01:53:19 --
876 Mark Powell Male 01:53:22 --
877 Julianne Kirkpatrick Female 01:53:24 --
878 Yousaf Sabir Male 01:53:29 --
879 Stu Bunyan Male Maidenhead AC 01:53:30 --
880 Gavin Hazell Male 01:53:33 --
881 Alison White Female Exmouth Harriers AAC 01:53:34 --
883 Jason Forward Female 01:53:36 --
884 Nigel Stow Male 01:53:40 Claimed
884 Kate Williamson Female Eynsham Road Runners 01:53:40 --
886 Katherine Meanwell Female Lewes AC 01:53:42 Claimed
887 Andrew Cook Male Maidenhead Athletic Club 01:53:45 --
888 Sonny Peart Male Metros RC 01:53:46 --
889 Geoff Ponter Male runnymede runners 01:53:47 --
890 Suzanne Grant Female The Ealing Eagles 01:53:52 --
891 Sarah Sanapo Female 01:54:01 --
892 Tracy Muschamp Female 01:54:03 --
893 Lukasz Gryckiewicz Male 01:54:05 --
895 Peter Mason Male Bearbrook Running Club 01:54:08 --
895 Phil Mead-Stubbington Male Phil Mead-Stubbington 01:54:08 --
897 Keeley Sinclair Female bracknell forest runners 01:54:11 --
899 Gordon Bourne Male 01:54:14 --
900 Jack Halsall Male 01:54:15 --
900 Lindsey Vaughan Female 01:54:15 --
902 Rachel Naish Female 01:54:17 --
903 Will Mclachlan Male 01:54:18 --
903 Rebecca Hobson Female 01:54:18 --
905 Gloria Beyer Female Sepentine 01:54:20 --
906 Clive Feakin Male Marlow Striders 01:54:24 --
907 Adam Mirowski Male 01:54:25 --
908 Robert Krawczyk Male 01:54:28 --
908 Lyn Davis Female Sandhurst Joggers 01:54:28 --
910 Darren Kinder Male 01:54:33 --
911 Darrell Lansdell Male 01:54:34 --
911 Thomas Dolan Male Lonely Goat R C 01:54:34 --
913 Reima Eresmaa Male 01:54:35 --
914 Jo Jones Female 01:54:40 --
915 Vincent Grinney Male Burnham Joggers 01:54:43 --
916 Callum Moloney Male 01:54:44 --
917 Catherine Markwell Female Catherine Markwell 01:54:46 --
918 Juie Fidler Female bracknell forest runners 01:54:50 --
919 Graham Robinson Male 01:54:55 --
920 John Gunn Male 01:54:56 --
923 Jenny Brown Female Burnham Joggers 01:54:59 --
924 Graeme Buck Male Wargrave Runners 01:55:02 --
926 Kenton Walker Non binary Woking AC 01:55:04 --
927 Emma Cutler Female 01:55:06 --
928 Eleanor Miller Female 01:55:11 --
929 Michael Grace Male 01:55:26 --
931 Grant Flintoff Male 01:55:32 --
933 Matt Tarrant Male 01:55:40 --
933 Mark Pottinger Male 01:55:40 Claimed
936 Abhijit Ketkar Male 01:55:42 --
936 Andrew Taylor Male 01:55:42 --
938 Heather Smith Female Maidenhead AC 01:55:44 --
940 Will Heffernan Male 01:55:52 --
941 Charlie Cooke Female 01:55:56 --
942 Sam Gillespie Male Maidenhead AC 01:55:57 --
944 Keith Shurville Male Lonely Goat R C 01:56:00 --
945 Ed Shaw Male 01:56:02 --
947 Oonagh Thompson Female Marlow Striders 01:56:04 --
948 Dermott Moran Male 01:56:07 --
949 Ken Stewart Male Edmonton Running Club 01:56:12 --
950 Sam Mansfield Male 01:56:13 --
952 Jenny Shilling Female gosport road runners 01:56:14 --
953 Bridget Kendrick Female 01:56:15 --
953 Hilda Coulsey Female Ilkley Harriers 01:56:15 --
955 Mark Twinning Male 01:56:16 --
959 Ben Alexander Male Blackwater Valley Runners 01:56:23 --
961 Ketan Garde Male 01:56:27 --
962 Sonia Carimando Female Hatch Warren Runners 01:56:31 --
963 Jodie Warr Female Muddy Runners 01:56:35 --
964 SUHA Lagu Female Ealing Eagle Running Club 01:56:41 --
965 Matthew Warr Male Muddy Runners 01:56:44 --
966 Angela Burley Female Reading Roadrunners 01:56:48 --
967 Fergus Moran Male UK Run Chat 01:56:49 --
968 Stuart Dawson Male Cookham Running Club 01:56:51 --
969 Judy Thuo Female 01:56:53 Claimed
970 Joanna Dai Female 01:56:55 --
971 Craig Pauffley Male 01:56:58 --
971 Jamie Richards Male METROS RUNNING CLUB 01:56:58 --
973 John Halsall Male 01:57:02 --
974 Michael Wilson Male 01:57:05 --
975 Joy Yang Female Serpentine Running and Athletics Club 01:57:12 --
976 Jeremy Grand-Scrutton Male Thames Valley Triathletes (TVT) 01:57:13 --
977 Jonathan Richards Male 01:57:17 --
979 Susie Matthews Female Poole AC 01:57:20 --
980 Tom Hitchcock Male 01:57:26 --
981 Chris Staines Male 01:57:28 --
982 Juli Wood Female Running Sisters 01:57:31 --
982 Steve Smith Male Claire Rolstone 01:57:31 --
984 Henry Donnelly Male 01:57:32 --
986 Katrina Lodge Female Selby Striders 01:57:35 --
987 Derek Griffin Male 01:57:38 --
988 Sarolta Laczo Female Clapham Chasers 01:57:43 --
989 Emma Dark Female Marlow Striders 01:57:44 --
989 Joanna Lawton Female 01:57:44 --
991 Edward Newton Male 01:57:48 --
992 Dimitri Bellos Male 01:57:52 --
996 ROSS FLYNN Male 01:58:08 --
997 Chris Johnson Male 01:58:09 --
998 Sophie Cronin Female Burnham Joggers 01:58:10 --
998 Karolina Siecinska Female Ealing eagles 01:58:10 --
1000 Celine Sturiale Female Maidenhead AC 01:58:12 --
1001 Caroline Shrimpton Female Maidenhead AC 01:58:14 --
1001 Melanie Tudor Female Maidenhead athletics number 01:58:14 --
1004 Margarate Maton Female MAC 01:58:15 --
1005 Simon Connolly Male bracknell forest runners 01:58:16 --
1005 Steve Scammell Male 01:58:16 --
1007 Chris Burton Male 01:58:18 --
1008 Elaine Bradshaw Female fleet & crookham ac 01:58:21 --
1009 Dave Coombes Male 01:58:22 --
1010 Gary Gibbons Male bracknell forest runners 01:58:23 --
1011 Dean Lennon Male 01:58:25 --
1013 Craig Calton Male bracknell forest runners 01:58:32 --
1014 Alex Bennell Female Reading Roadrunners 01:58:36 --
1014 Kerry Jones crawley saints & sinners 01:58:36 --
1014 Dave Droomer Male bracknell forest runners 01:58:36 --
1014 Alex Jonas Male 01:58:36 Claimed
1018 Mark Bennett Male 01:58:38 --
1019 Mick Rose Male 01:58:41 --
1019 Claire Seymour Female Reading Road Runners 01:58:41 --
1021 Edward Burchett Male 01:58:43 --
1021 John Boddington Male 01:58:43 --
1021 Louise Webb Female 01:58:43 --
1024 Sarah Everden Female 01:58:45 --
1025 Andy Pope Male 01:58:52 --
1026 Steve Griffiths Male 01:58:54 --
1026 Sam Warren Female Maidenhead AC 01:58:54 --
1028 Sue Dyer Female 01:58:56 --
1029 Lucy Pugh Female 01:58:57 --
1030 Robert Miles Male 01:58:59 --
1031 Nicholas Corlett Male Hazlemere runners 01:59:01 --
1033 Lucy Bavazzano Female Burnham Joggers AC 01:59:06 --
1034 Alex Traher Male 01:59:07 --
1034 Herve Bavazzano Male Burnham Joggers 01:59:07 --
1036 Claire Furnell Female 01:59:08 --
1037 Louise Bennett Female Burnham Joggers 01:59:12 --
1038 Jonathan Pritchard Male 01:59:13 --
1039 Andrew Price Male 01:59:34 --
1039 Raffaella Mercuri Female 01:59:34 --
1041 Robert Walker Male bracknell forest runners 01:59:39 --
1042 Callum Harris Male J.A.C 01:59:44 --
1043 Peter Nattriss Male 01:59:46 --
1045 Richard Jenkin Male CORNWALL AC 01:59:52 --
1046 Robin Smilkstein Male 01:59:53 --
1047 Graeme McFall Male 01:59:58 --
1047 Paul Darlison Male 01:59:58 --
1049 Ryan Wheeler Male 02:00:00 --
1050 Yabing Wu Female 02:00:04 --
1051 Jane Weeks Female bracknell forest runners 02:00:05 --
1052 Stephanie Dudman Female 02:00:06 --
1053 Hedy Bell Female 02:00:09 --
1054 Jason Plummer Male 02:00:11 --
1054 Duncan Simpson Male 02:00:11 --
1056 Alan Bent Male Bracknell Forest Runner’s 02:00:12 --
1057 Andrew Floys Male 02:00:14 --
1058 Richard Lemon Male 02:00:15 --
1058 Sophia Scott Female bracknell forest runners 02:00:15 --
1060 Marc Bennett Male Burnham Joggers 02:00:16 --
1060 Neil Glenister Male Marlow Striders 02:00:16 --
1060 Wendy Pye Female bracknell forest runners 02:00:16 --
1063 Rob Allan Male 02:00:18 Claimed
1063 Corin Adlard Male 02:00:18 --
1065 Martyn Patton Male 02:00:19 --
1065 Richard Yates Male 02:00:19 --
1067 Hayley Clark Female 02:00:22 --
1067 Mark Langford Male 02:00:22 --
1069 Amy Polglase Female 02:00:23 --
1070 Olly Cross Male 02:00:25 --
1070 Ash Isaacs Male 02:00:25 --
1072 Penny Webster Female Blackwater Valley Runners 02:00:28 --
1073 Robert Parkes Male 02:00:31 --
1074 Tracey Ismay Female 02:00:32 --
1075 Siobhan Harvey Female 02:00:34 --
1076 Matthew Fredrickson Male 02:00:35 --
1077 Michael Ashton Male 02:00:36 --
1079 Mel Amancio Female 02:00:37 Claimed
1079 Robin Wells Male Sara Mauthoor 02:00:37 --
1081 Jason Northen Male 02:00:41 --
1083 Ann Bowles Female Marlow Striders 02:00:42 --
1084 Rob Grace Male 02:00:43 --
1085 Danielle Brock Female 02:00:44 --
1085 Emily Davis Female 02:00:44 --
1085 Tony Clish Male Burnham Joggers 02:00:44 --
1088 Hilary Rennie Female Reading Roadrunners 02:00:45 --
1089 Jennifer Webb Female 02:00:46 --
1090 Caroline Bunn Female 02:00:53 --
1091 Simon Chappell Male 02:00:56 --
1091 Scott Reynolds Male 02:00:56 --
1093 Damien Marshall Male 02:00:57 --
1094 Georgia Golding Female 02:01:00 --
1095 Ilona Galiyeva Female 02:01:04 --
1096 Matt Bezzant Male Harwell Harriers 02:01:25 --
1097 Karthik Kesavan Male 02:01:31 --
1099 Daniel Broude Male 02:01:39 --
1100 Nicholas Ricks Female 02:01:40 --
1102 Joe Hammond Male 02:01:48 --
1103 Shirley Gibson Female Darlington Harriers 02:01:57 --
1104 James Bailey Male 02:02:11 --
1105 Jerzy Raczynski Male The Ealing Eagles 02:02:16 --
1106 Michael Hobbs Male bracknell forest runners 02:02:17 --
1107 Jackie Tombs Female gosport road runners 02:02:19 --
1108 Jon Knights Male 02:02:23 --
1109 Fiona Moore Female 02:02:25 --
1110 Theresa Ball Female 02:02:26 --
1111 Steve Bussey Male 02:02:27 --
1112 Sheila Hudson Female Sunderland Strollers 02:02:31 --
1114 Greg Marsh Male Maidenhead AC 02:02:37 --
1115 Rosie Stevens Female 02:02:41 --
1116 John Swift Male Chorly AC and Tri 02:02:47 --
1117 Catherine Leather Female Reading Roadrunners 02:02:49 --
1118 Victoria Williams Female 02:02:59 --
1119 Jourdan Gabbini Male London Frontrunners 02:03:00 --
1120 Mark Burrell Male Basingstoke and Mid Hants AC 02:03:01 --
1121 Jenni Jones Female bracknell forest runners 02:03:03 --
1122 SIMON ADAMS Male Handy Cross Runners 02:03:04 --
1123 Claire House Female Tadley Runners 02:03:09 --
1124 Kerry Flynn Female 02:03:14 --
1125 Andy Scott Male bracknell forest runners 02:03:15 --
1126 Rachel Emmett Female 02:03:16 --
1127 Paul Rice Male 02:03:21 --
1128 Nick Sagar Male 02:03:33 --
1128 Karen Hunter Female 02:03:33 --
1130 Chloe Fox Female 02:03:34 --
1131 Denise Fulton Female 02:03:37 --
1132 David Joyner Male 02:03:40 --
1133 Jonathan Pegg Male 02:03:42 --
1134 Gillian Rackstraw Female 02:03:49 --
1135 Rosa Lenders Female 02:03:55 --
1136 Simon Marks Male 02:03:57 --
1137 Paul Robbins Male 02:04:02 --
1138 Anita Seaford Female Reading Canoe Club 02:04:03 --
1139 Ruth Jackson Female 02:04:08 --
1139 Jamie Foreshew Male 02:04:08 --
1141 Mansour Saberi Male 02:04:16 --
1142 Chris Leadbeater Male 02:04:21 --
1143 Stephen Watson Male 02:04:24 --
1144 Moira Beckwith Female 02:04:31 --
1146 Ruth Tidder Female Metros RC 02:04:32 --
1147 Chris Richards Male 02:04:33 --
1148 Thomas Casagranda Male 02:04:37 --
1149 Nigel Patterson Male Maidenhead AC 02:04:38 --
1150 Vicki Galvin Female 02:04:43 --
1150 Tamsin Finch Female Chiltern Harriers AC 02:04:43 --
1152 Vidhyasagar Balakrishnan Male 02:04:46 --
1153 Artur Michalak Male 02:04:50 --
1153 Leszek Krzempek Male 02:04:50 --
1155 Andrew Brown Male Lonely Goat R C 02:04:52 --
1156 Gareth Ward Male Handy Cross Runners 02:04:54 --
1157 Dave Waterman Male Maidenhead AC 02:04:55 --
1158 Jean Fourie Male 02:05:13 --
1158 Louise I'Anson Female Louise I'Anson 02:05:13 --
1162 REBECCA WINTER Female 02:05:45 --
1163 Alice McGonnell Female 02:05:46 --
1164 Paul Heskin Male 02:05:50 --
1165 Thomas Chartres Male 02:05:55 --
1166 Chris Lloyd Male The Green Team 02:06:01 --
1167 Vidhyadharan Viruthagiri Male 02:06:02 --
1168 Sophia Lingley Male 02:06:09 --
1168 Sophia Lingley Female 02:06:09 --
1170 ROSEMARY LEIPER Female Metro Aberdeen rrc 02:06:13 --
1171 Emma Davidson Female 02:06:14 --
1172 Shinder Singh Male 02:06:16 --
1173 Dan Scott Male 02:06:19 Claimed
1174 Demi Woolley Female 02:06:22 --
1174 Louise Welsford Female Burnham Joggers 02:06:22 --
1177 Lawrence Kormornick Male 02:06:30 --
1178 Gemma Bolton Female 02:06:39 --
1179 Craig Sherratt Male Datchet Dashers 02:06:41 --
1180 Andy Dewberry Male 02:06:43 --
1181 Mike Clarke Male bracknell forest runners 02:06:50 Claimed
1181 Faith Russell Female 02:06:50 Claimed
1181 Philip Russell Male runnymede runners 02:06:50 Claimed
1181 Rob Walker Male 02:06:50 --
1185 Debbie Thompson Female Hatch Warren Runners 02:06:51 --
1186 Jenina Soares-Mistry Female 02:06:53 --
1187 Phil Pocock Male 02:06:54 --
1188 Rajesh Patel Male Maidenhead Athletic Club 02:06:55 --
1189 Giuseppe Tetro Male 02:07:02 --
1190 Katie Bell Female reading joggers 02:07:04 --
1191 Nicola Scott Petts Wood Runners 02:07:08 --
1192 Emma Humphreys Female Clapham Chasers 02:07:09 --
1193 Holly Stevenson Female 02:07:10 --
1194 John Rumble Male 02:07:13 --
1195 Jonathan Coxon Male 02:07:16 --
1196 Isabelle Wood Female 02:07:18 --
1196 Edward Bates Male 02:07:18 --
1198 Paul Beverley Male 02:07:21 --
1199 Sim Dhensa Female 02:07:22 --
1200 Fei Wang Female 02:07:25 --
1201 Ian Powell Male 02:07:31 --
1201 NUALA DONNELLY Female On The Run Aylesbury 02:07:31 --
1203 Vinod Kaushal Male 02:07:35 --
1203 Maddie Maggs Female 02:07:35 --
1205 Stephen Gilchrist Male 02:07:44 --
1207 Stephanie Mergen Female 02:07:53 --
1208 Conor Irwin Male 02:07:55 --
1209 Paul Morris Male 02:07:56 --
1210 Helen Moseley Female Handy Cross Runners 02:08:06 --
1210 Vijay Jayaraman Male 02:08:06 --
1212 Victoria McLaughlin Female 02:08:11 --
1213 Jo Warren Female 02:08:14 --
1214 Jackie Tadman Female 02:08:16 --
1215 Alex Crowe Male 02:08:20 --
1217 Kate Steel Female 02:08:22 --
1217 Stephen James Male 02:08:22 --
1219 Valerie Millar Female 02:08:24 --
1220 Steve Moffatt Male 02:08:33 --
1221 Ian Cox Male bracknell forest runners 02:08:35 --
1221 Eki Ewhrudjakpor Female 02:08:35 --
1223 Mary Allieu Female Metropiltan Police 02:08:41 --
1224 Peter Law Male 02:08:42 --
1226 Jeremy Brayshaw Male Totley AC 02:08:54 --
1227 Ariff Sidik Male 02:08:58 --
1228 Robert Mackay Male 02:09:02 --
1229 Maria Hudson Female 02:09:07 Claimed
1230 Mark Higgins Male 02:09:10 --
1231 Rachel Streek Female 02:09:13 --
1232 Victoria Childs Female 02:09:23 --
1233 Jackie Dainton Female 02:09:27 --
1234 Louise Ambrose Female 02:09:28 --
1235 Corinne Callaway Female sweatshop running community 02:09:39 --
1236 Brian BOWER Male Burnham Joggers 02:09:48 --
1237 Jo Jackson Female 02:09:49 --
1238 Joel Girling Male 02:09:50 --
1239 Ben Sawyer Male 02:09:55 --
1240 Mary Melville Female 02:10:06 --
1241 Gareth Kirkwood Male 02:10:09 --
1242 Faye Hasler Female Vegan Runners & Maidenhead Athletic Club 02:10:11 --
1244 Leanne Wafer Female 02:10:16 --
1246 John Williams Male 02:10:19 --
1247 Matt Dolan Male 02:10:23 --
1247 Ben Moynihan Male 02:10:23 --
1249 Vicky Simmons Female reading joggers 02:10:24 --
1252 Brendan Kenny Male Windle Valley Runners 02:10:34 --
1253 Rupesh Bhudia Male 02:10:37 --
1254 Cassie Owen Female 02:10:40 --
1255 Kelly Taylor Female 02:10:41 --
1256 Alan Andrews Male 02:10:43 --
1257 Graham Hoyle Male 02:10:49 --
1258 Richard Pink Male MAIDENHEAD ATHLETICS CLUB 02:10:51 --
1260 Gary Cooper Male 02:11:07 --
1261 Ian Rayner Male 02:11:12 --
1262 Vanessa Burrell Female bracknell forest runners 02:11:17 --
1263 Mandie Ansell Female 02:11:19 --
1265 David Early Male Eynsham Road Runners 02:11:34 --
1266 David Duffin Male 02:11:35 --
1267 Gary Marsh Male Handy Cross Runners 02:11:36 --
1268 Tianna Cowan Female 02:11:39 --
1271 Lorna O'Donnell Female 02:11:44 --
1272 Renata Brozyna Female 02:11:56 --
1273 Colin Revie Male 02:12:00 --
1274 Brian Grieves Male 02:12:01 --
1275 Andrea Datkova Female 02:12:02 --
1276 Vincent Bheamadu Male 02:12:08 --
1277 Lisa Edwards Female 02:12:22 --
1277 Paul Shaw Male 02:12:22 --
1279 Graham Tooth Male 02:12:26 --
1280 Andrew Cooper-Blake Male Andrew Cooper-Blake 02:12:28 --
1281 Sian Jones Female 02:12:29 --
1281 Richard Jones Male 02:12:29 --
1283 Ed Bowen Male Sandhurst Joggers 02:12:35 --
1283 Ashley Taylor Female 02:12:35 --
1285 ANDREW WRIGHT Male 02:12:50 --
1286 Emma Howarth Female 02:13:04 --
1288 Bobby Kahlon Male 02:13:12 --
1289 Larry Corkrey Male Bedford Harriers 02:13:21 --
1290 Tony Berry Male Truro running club 02:13:22 --
1291 Kunal Sonagara Male 02:13:28 --
1292 Ian Griffiths Male 02:13:33 --
1293 Sheena Molony Female 02:13:42 --
1293 Hannah Morgan Female 02:13:42 Claimed
1295 Claire Osborn Female Claire Osborn 02:13:59 --
1296 Mark Hyne Male 02:14:02 --
1296 Bridget Roderick Female 02:14:02 --
1299 Sasha Yakobchuk Male Hilly Fields Park 02:14:10 --
1300 Shweta Saikumar Female Reading Roadrunners 02:14:13 --
1301 Sarah Hindley Female Handy Cross Runners 02:14:14 --
1302 Maria Zota Female Edmonton RC 02:14:20 --
1303 Martin Perry Male Erme Valley Harriers 02:14:21 --
1304 Linda Flintoff Female 02:14:22 --
1305 Louise Behan Female 02:14:26 --
1307 Jane Clissold Female 02:14:38 --
1308 Brian Walker Male Arbroath Footers 02:14:40 --
1308 Alison Jones Female Sandhurst Joggers 02:14:40 --
1310 Claire Rolstone Female 02:14:45 Claimed
1311 Christine Scally Female 02:14:46 --
1312 Derek Philip-Xu Male Maidenhead AC 02:14:52 --
1313 Louisa Mead Female U.K. Runchat running group 02:14:55 Claimed
1314 Claire Shorrock Female Hawell Harriers 02:15:03 --
1315 Avril Acres Female bracknell forest runners 02:15:08 --
1316 Peter Stansfield Male 02:15:19 --
1317 Kim Bates Female Burnham Joggers 02:15:20 Claimed
1318 Terry Adlam Male 02:15:22 --
1319 Kate Crisford Female 02:15:24 --
1320 Annabel Irwin Female 02:15:25 --
1321 Sheila Houghton Female Tavistock AC 02:15:27 --
1322 Katie Petitt Female 02:15:29 --
1322 Georgie Marote Female 02:15:29 Claimed
1324 Robin Briscoe Male bracknell forest runners 02:15:30 --
1325 Brian Ackroyd Male 02:15:39 --
1326 Ellie Brooks Female 02:15:48 --
1327 Charmaine Smith Female 02:15:49 --
1328 Alison Cronin Female Burnham Joggers 02:15:54 --
1330 Claire Rayner Female 02:16:00 --
1331 Anna Sharp Female 02:16:03 --
1332 Gayle Nebbett Female bracknell forest runners 02:16:04 --
1332 Michael Bennett Male bracknell forest runners 02:16:04 --
1334 Tim Cole Male 02:16:05 --
1335 Corinne Makepeace Female 02:16:06 --
1336 Nicky Whiting Female Your Pace or Mine 02:16:08 --
1337 Stephen Chamberlain Male 02:16:15 --
1338 Graham Teagle Male 02:16:19 --
1339 Louisa Sopp Female Hook Runners 02:16:22 --
1340 Tim Pearce Male Hook Runners 02:16:23 --
1341 Ben Zakrzewski Male 02:16:24 --
1341 Aaron Winn Male 02:16:24 --
1343 JENNIE ALGHITA Female 02:16:26 --
1345 Eliza Conti Female Ealing Runners 02:16:27 --
1347 Deborah Wyatt Female 02:16:29 --
1348 Renata Corbett Female 02:16:33 --
1349 Laura Duckett Female 02:16:34 --
1349 Rosemary Barker Female 02:16:34 --
1351 Colin Carpenter Male 02:16:38 --
1352 Peter Oldham Male Maidenhead Athletic Club 02:16:45 --
1353 Laura Payne Female 02:16:49 --
1354 Amy Ross Female 02:16:50 --
1355 Verity Michael Female 02:16:51 --
1356 Felicity Dunne Female Burnham Joggers 02:17:08 --
1357 Sonya Creagh Female 02:17:13 --
1357 Jenny Stone Female North Devon Road Runners 02:17:13 --
1359 Martin Langlands Male Fetch Everyone RC 02:17:24 --
1360 Anne Carey Female 02:17:34 --
1360 Julie Johnstone Female 02:17:34 --
1362 Helen Chaldecott Female 02:17:37 --
1363 Sue Hermsen Female 02:17:38 --
1364 Simon Kennedy Male 02:17:54 --
1365 Ann Lamden Female 02:17:55 --
1366 Albert Mitchell Male 02:18:01 --
1367 Avijeet Jayashekhar Male 02:18:03 --
1368 Shane Hughes Male Team Tortoise 02:18:24 --
1369 Rebecca Baker Female 02:18:28 --
1371 DIANNE BALDOCK Female 02:18:29 --
1372 Julie Whitaker Female Maidenhead AC 02:18:35 --
1373 Husam Fakhry Male 02:18:47 --
1374 Richard Dudman Male bracknell forest runners 02:18:56 --
1375 Mary Smith Female 02:19:05 --
1376 Lisa Plummer Female bracknell forest runners 02:19:13 --
1378 Mike Keep Male EXMOUTH HARRIERS 02:19:17 --
1379 Stephanie Smith Female Reading Roadrunners 02:19:18 --
1379 Simon Juden Male 02:19:18 --
1381 Gregory Neal Male Watford Harriers 02:19:25 --
1382 Sarah Fogg Female Maidenhead AC 02:19:33 --
1383 Jasmin Bhamra Female 02:19:38 --
1384 Razvan Draghici Male bracknell forest runners 02:19:39 --
1385 David Waugh Male Maidenhead AC 02:19:48 --
1386 Richard Walsh Male 02:19:51 --
1387 Emma Franks Female Running sisters Maidenhead 02:20:00 --
1388 Lorraine O'Donovan Female Metros RC 02:20:19 --
1389 Caroline McLaughlin Female 02:20:21 --
1390 Lucia Jesus Female Chesterton trail runners 02:20:24 --
1393 Vikki Roberts-Caiger Female bracknell forest runners 02:20:30 --
1395 Jane Cooper Female 02:20:36 --
1396 Louise Garlick Female Fulham Running Club 02:20:40 --
1397 Liz Happle Female 02:21:01 --
1398 Anish Modgil Male 02:21:10 --
1399 Jess Bass Female 02:21:12 --
1400 Gabriel Khawaja Male 02:21:15 --
1400 Chris Cooney Male Burham Jogger 02:21:15 --
1403 Sean Jones Male bracknell forest runners 02:21:43 --
1404 Nick Adley Male Reading Roadrunners 02:21:54 --
1405 Linda Szulc Female Maidenhead AC 02:22:00 --
1406 Bex Foy Male 02:22:01 --
1407 Michael Stevens Male 02:22:09 --
1409 Sarah Beaumont Female 02:22:29 --
1410 Lynn Brastock Female Hatch Warren Runners 02:22:36 --
1411 Jon Chartres Male 02:22:55 --
1412 Paul Eaton Male 02:22:56 Claimed
1413 John Woods Male 02:23:05 --
1414 Stefan McLaughlin Male 02:23:36 --
1415 Lydia Egan Female 02:23:41 --
1416 Jonny Restrick Male 02:24:00 --
1417 Graeme Arnott Male 02:24:05 --
1418 Joanne Hobbs Female bracknell forest runners 02:24:14 --
1419 Katherine Dewis Female reading joggers 02:24:23 --
1420 Michelle Jones Female Runthrough UK 02:24:32 --
1421 Steve Overbury Male Maidenhead AC 02:24:47 --
1423 Catherine Hannan Female bracknell forest runners 02:25:09 --
1424 Niki Felton Female bracknell forest runners 02:25:17 --
1425 Andy Eden Male 02:25:22 --
1426 William Hellings Male sweatshop running community 02:25:27 --
1427 Craig Swyer Male 02:25:53 --
1428 Tim O'Grady Male 02:26:01 --
1429 Chris Moriarty Male 02:26:19 --
1429 Tim Burt Male 02:26:19 --
1431 Melanie Pope Female 02:26:21 --
1432 Arifa Saima Female 02:26:24 --
1433 Derek Wilkins Male Burnham Joggers 02:26:44 --
1434 Clare Nash Female MAIDENHEAD ATHLETICS CLUB 02:26:54 --
1435 Paul Redmond Male 02:26:55 --
1436 David Greene Male 02:27:04 --
1438 Meggie Cumini Female Maidenhead AC 02:27:08 --
1439 Bee Gan Female GoodGym 02:27:28 --
1440 Natalie Kenny Female 02:27:32 Claimed
1441 Chris Maja Male 02:27:38 --
1442 Gemma Applegarth Female Handy Cross Runners 02:27:41 --
1443 Jude Berraondo Female Maidenhead Athletic Club 02:27:53 --
1444 Bob Senior Male Blackwater Valley Runners 02:28:11 --
1446 Angela Prior Female 02:28:17 --
1447 Natasha Taplin Female 02:28:29 --
1448 Ruth Cheung Female 02:28:33 --
1449 Eithne Staunton Female Handy Cross Runners 02:28:35 --
1450 Liz Murphy Female 02:29:23 Claimed
1451 Paule Neale Male 02:29:33 --
1452 Helga Fink Female 02:29:35 --
1454 Emma Jackson Female 02:30:01 --
1455 Jacqueline Jenkin Female CORNWALL AC 02:30:02 --
1456 Brett Stepto Male CORNWALL AC 02:30:03 Claimed
1457 Jane Collins Female 02:30:08 --
1458 Naomi Corcoran Female 02:30:36 --
1460 Brian Swindley Male Sarah Swindley 02:30:53 --
1463 Anthony Eastaway Male Reading Roadrunners 02:31:08 --
1464 Kevin Dillon Male Manchester Harriers 02:31:14 --
1466 Saima Zeb Female 02:31:20 --
1467 Emma Evans Female 02:31:22 --
1468 Bernard Linares Male 02:31:26 --
1469 Parshotam Mann Male 02:31:33 --
1470 Melanie Harvey Female 02:31:58 --
1471 Sakina Sidik Female 02:32:30 --
1472 Matthew Rickards Female 02:32:35 --
1473 Irene Paull Female Metros RC 02:32:42 Claimed
1474 Darren Baker Male 02:32:51 --
1474 Sarah Baker Female 02:32:51 Claimed
1476 Philippa Griffin Female Watford Joggers 02:33:36 --
1476 Tanya Hunt Female 02:33:36 --
1478 Pankaj Kumar Male 02:33:44 --
1479 Susan Corlett Female Dover road runners 02:33:49 --
1480 Martin Kaye Male 02:33:55 --
1481 David Price Male bracknell forest runners 02:33:57 --
1482 Diane Newton Female Axe Valley Runners 02:34:04 --
1483 Helen Gough Female South Molton Strugglers 02:34:06 --
1484 Jonathan Pilley Male 02:34:14 Claimed
1485 Eve Pilley Female 02:34:19 --
1486 Jane Cox Female 02:34:40 --
1486 Claire Beale Female 02:34:40 --
1488 Zoe Gibbs Female 02:34:43 --
1488 Keith Ashton Male 02:34:43 --
1490 Clare Wilson Female 02:34:44 --
1491 Stuart Edmonds Male Chineham Park Running Club 02:34:52 --
1493 Pauline Law Female 02:35:20 --
1494 Tyrone Lewis Male 02:35:45 --
1495 Josh Manley Male 02:35:53 --
1496 Kerry Freeman Female 02:36:08 --
1497 Rhianna Steele Female 02:36:10 --
1497 Karl Merisalu Male 02:36:10 --
1497 Tania Creavalle Female 02:36:10 --
1500 Andy Pitts Male bracknell forest runners 02:36:14 --
1501 Charles Gough Male South Molton Strugglers 02:36:28 --
1502 Jurgen Spencer Male Maidenhead Athletic Club 02:36:34 --
1503 Viv Baxter Female 02:36:46 Claimed
1504 DARREN TOWNS Male 02:36:47 --
1505 Paul Watkins Male 02:36:59 --
1506 Jose Revez Male Dreamflight 02:37:24 --
1507 Alice Barnaby Female 02:37:26 --
1508 DAVID ATKINSON Male 02:37:41 --
1510 RODERICK THORNE Male Edmonton RC 02:37:51 --
1511 Tom Record Male 02:37:53 --
1512 Linda Wright Female Reading Roadrunners 02:38:23 --
1513 Julie Gutteridge Female Handy Cross Runners 02:38:26 --
1514 Natasha Stevenson Female Handy Cross Runners 02:38:27 --
1515 Rachel Smith Female 02:38:34 --
1516 Marcus Free Male 02:38:35 --
1516 Sarah Smith Female 02:38:35 --
1519 Janice North Female 02:39:24 --
1520 Hannah Field Female 02:39:42 --
1521 Matthew Saleh Male 02:40:30 --
1522 Hannah Broadbridge Female 02:40:55 --
1523 Muhit Khan Male Hazlemere runners 02:41:22 --
1524 Peace Lenton Female 02:42:19 Claimed
1524 Paulien Christensen Female 02:42:19 --
1524 Terrance Dulake Male 02:42:19 --
1528 TIZIANA SPOTTI Female METROS RUNNING CLUB 02:42:58 --
1529 Sophie Hurst Female 02:43:04 --
1530 Samantha Sheldon Female 02:43:05 --
1531 Megann McKinnon Female 02:43:12 --
1532 Derek Tillman Male 02:43:40 --
1533 Andrew Tillman Male 02:43:41 --
1534 Pamela Storey Female serpentine running club 02:43:43 --
1535 Stewart Cruickshank Male 02:44:46 --
1536 Becky Davis Female Guildford H3 02:44:57 --
1537 Kirstin Henderson Female 02:45:02 --
1538 Joanne Stubbings Female bracknell forest runners 02:45:21 --
1539 Stracey Brookman Female bracknell forest runners 02:45:44 Claimed
1540 Bethany Sumner Female MAIDENHEAD ATHLETICS CLUB 02:45:57 --
1541 Anne Mograby Female Datchet Dashers 02:45:58 --
1542 Sani Koch Female Running sisters Maidenhead 02:47:29 --
1544 Gaynor Murray Female bracknell forest runners 02:48:31 --
1545 Rachel Furnell Female 02:49:25 --
1546 John Grantham Male 02:49:32 --
1547 Nigel Lee 26.2 Road Runners Club 02:50:36 --
1548 Marika Karavan Female Maidenhead AC 02:52:02 --
1549 Nicholas Bush Male 02:54:19 --
1550 Roslyn Adlam Female 02:55:44 --
1551 Kate Pattenden Female 02:56:39 --
1551 Kerri French Female Reading Roadrunners 02:56:39 --
1555 Emily Sheen Female 02:59:51 --
1556 Andy Addison Male 03:00:45 --
1558 Kerry Bateman Female 03:01:20 Claimed
1561 Helen Manchester Female bracknell forest runners 03:05:02 --
1562 Beverley Collins bracknell forest runners 03:05:03 --
1563 Claire Ford Female bracknell forest runners 03:05:32 --
1564 Carolyn Calton Female 03:05:48 Claimed
1564 Helen Coulthard Female bracknell forest runners 03:05:48 --
1566 Jaz Watts Male 03:08:27 --
1567 Tracy Watkins Female 03:11:07 Claimed
1568 Sukjit Singh Male Burnham Joggers AC 03:11:31 --
1569 Claire Melia Female 03:27:56 --
1569 Nicola Sharman Female 03:27:56 --
1572 Danny Webb Male 03:35:08 --